haşare ve böcek önlemi & tedavisi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26240
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26240

Guest
merhabalar arkadaşlar özellikle outdoor yapan ama indoorcularında korkulu rüyası Böcekler! gelin onlardan hep beraber kurtulalım.

1 baş sarımsak ve 1 kucuk soğanı ezip püre hale getirin. 1 çay kaşığı toz biber ilave edip karıştırın sonrasında 1 saat bekletin. 1 tatlı kaşığı sıvı sabun nane aromalı ve sıvı yağ ilave edip 1 lt su döküp iyice karıştırın ve 1 gün dinlendikten sonra süzün ve kullanıma hazır..
yaprağa toprağa 2-3 günde 1 kez fıs fıs ismail gibi fısfıslayın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sarimak ve sogan tabi böcek kovucudur, Nedenini de ben acikliyayim. Cok kücük bir cok zaralinin solunum yapmasi isin bizim gibi cigerleri yoktur, ondan dolayi sarimsak ve sogan kokusu onlari bogar. O kokuyu aldiklari zaman kacarlar.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Sarimak ve sogan tabi böcek kovucudur, Nedenini de ben acikliyayim. Cok kücük bir cok zaralinin solunum yapmasi isin bizim gibi cigerleri yoktur, ondan dolayi sarimsak ve sogan kokusu onlari bogar. O kokuyu aldiklari zaman kacarlar.
konum senin açıklamanla daha faydali oldu abi :)

knka ben daha kullanamadım ya arkadaşın evıne sipariş ettim arkadaş aldı hala getirmedi evden cıkamıyorum şimdilik bunu yapayım mı doğal benim için daha iyi

knka muzları ben biraz daha ekleyim diyorum topragı kazıp mı ekelmeliyim toprağın üstüne bıraktım ben bide robot yok cift bıcakla kucucuk yapıyorum muz kabugu sımsıyah kup kuru olmalı demi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
    ****** dready ********* *******
  • R RainGrow:
    ********* ****** ** ********* ***** ** *** ******** dready**********
  • ndr ndr:
    ****** dready
  • M Mamba70:
    ***** ***** dready*** dready* *****
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ***** *** **** ********* ***** *** ******* ****** ********** ****** *********** dready **
  • M Mamba70:
    ***** ** *** ***** **
  • ndr ndr:
    dready**********
  • ndr ndr:
  • R RainGrow:
    ********** ***** ****** ******* ***** ** ****** ******** **** ****** ****** ***** **

***** ** *** ***** **
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    ********** ***** ****** ******* ***** ** ****** ******** **** ****** ****** ***** ** ******* ** *****
  • R RainGrow:
  • R RainGrow:
  • M Mamba70:
    ******* ********* **
  • R RainGrow:
    **** ** **
  • M Mamba70:
    ***** ***** **
    +1
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ** dready ***** ** ******* ****
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    ***** ** ****** ** dready ***** ** ******* **** * **** ***** ****** ****** ** ******
  • M Mamba70:
    +1
  • R RainGrow:
    ***** ****** ******** ******** *** ****** ********* ********** ** ****** *** dready ******* **
  • R RainGrow:
  • ndr ndr:
    *** ** ******* *** ** **
  • R RainGrow:
    *** *** ****** ** ***** ******* ******** ********** ***** ** ***** **
    R RainGrow: *** *** ****** ** ***** ******* ******** ********** ***** ** ***** **