Hangi gübre ne zaman verilmeli

ozzziiii

Yeni üye
Abilerim kardeşlerim 10 lt lik 2 saksıda 2 adet auto düşünüyorum ama hangi gübreyi alıp ne kadar su ve ne zaman ne kadar gübre vereceğim hakkında hiç bir bilgim yok tavsiyelerinizi istiyorum

ozzziiii

Yeni üye
Rejocs ne onu bile bilmiyorum organik olarak ne tavsiye edersiniz 10 litre saksıya ne kadar su yeterli olur ve ne kadar gübre bunlara da yardımcı olursanız
Organic yada kimyasal
Tarafını seç
Rejocs ile yıka çık
Rejocs ne onu bile bilmiyorum organik olarak ne tavsiye edersiniz 10 litre saksıya ne kadar su yeterli olur ve ne kadar gübre bunlara da yardımcı olursanız sevinirim

Metgen7

Kıdemli Üye
Advanced kullanıyorum ben biraz int. Araştırabilirsin usta bu ikisini( biobiz biocanna ) Google la sana benden daha çok yardımcı :)

Crimm

Üye
Ortalama saksının 4/1 kadar su gerekir 10 litreye 2.5 litre gibi suyu yavaş yavaş toprağa emdire emdire ver alttan bir bardak aktimi yeterlidir gübre olarak ana besin adventec micro grow bloom yan besin sensicalmag bigbud bunlar hasata kadar yeter bütçen varsa bı kaç ek besin daha ilave edebilirsin

SpaceX

Üye
Gübrelerin üzerinde hangisini ne zamandan ne zamana kadar, hangi ölçüde kullanacağın gösteriliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
    K Kblaybrn: ******** ******* *****