Hasat artırmak için yardım lütfen

angelrevolt

Yeni üye
Selam kankalar 12/12 ye geçeli 2 hafta oldu bitkime bu saatten sonra hasat artırmak için ne yapabilirim? Eğitim vermedim, kelle koparmadım.

Işık: 350W Cob Led
Gübre: Biobizz Blooom
Nem: %60
Isı: 25
Vantilatör: 24 saat
Çıkış fanı: 24 saat

Eklemem gereken gübre ve besin takviyesi var mıdır?

Selam kankalar 12/12 ye geçeli 2 hafta oldu bitkime bu saatten sonra hasat artırmak için ne yapabilirim? Eğitim vermedim, kelle koparmadım.

Işık: 350W Cob Led
Gübre: Biobizz Blooom
Nem: %60
Isı: 25
Vantilatör: 24 saat
Çıkış fanı: 24 saat

Eklemem gereken gübre ve besin takviyesi var mıdır?

vayhh gardaşım benim, tesisatın birebir benim growum benimsedim :) bitkin güzel görünüyor, ustalar da yorum yapacaktır mutlaka ama benim tavsiyem sulamalarına ve ph ına dikkat et ben ettim sen etme :) dumanın zehir olsun

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Vantilatör ün 24 saat çalışmasına gerek yok ışık ile beraber açıp kapatmak yeterli olur karanlık evrede kapalı kalsın yani.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
bence mikorizaya girme bu saaten sonra kökle işin kalmadı yapıcan big bud bud cany carbolad tarzı paranın yetiyi kadar güçlü bloom gübrelerine yönel ve keçi boynuzuda ekle gübrelerine

kaplantemasi

Yeni üye
big bud ve carbolad hemen hemen aynı işleve sahip big bud ve bud candy ikisini alabiliyosan al big bud daha önemli burda hasata kadarda ilk 2 sulma 1ml diğerlerini 2ml vermeye çalış.yapabiliyosan 1 gübreli 1 duru su ver hasatın bol olsun

noone

Üye
bence mikorizaya girme bu saaten sonra kökle işin kalmadı yapıcan big bud bud cany carbolad tarzı paranın yetiyi kadar güçlü bloom gübrelerine yönel ve keçi boynuzuda ekle gübrelerine
aksine bu saatten sonra köklerle işi var :D bitki kökten beslenmeye en açık evrede hasata yakın olduğu için artık aşşağıda belli bi yaşamsal döngü oluştu. gübrelerin organik, sentetik şeyler ekleyip toprak dengeni bozma mikoriza,melas bulamazsan keçiboynuzu pekmezi kullanmanı tavsiye ederim.
bunun yanında biobizzin setindeki diğer gübreleride ekleyebilirsin bütçen yetiyorsa

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Mikorizma kötü demiyorum adam bloom ortasında mikorizma vericek o kökte koloni kurucak emilimi artirocak o kadar zamanı yok diyorum evet haklısın sentetik konusunda bende karşım sentetik gübreye kullanmıyorumda biobiz kullanıyom kendi bitkilerimde ama adamın verimi artsın elinde hasat kalsındiye kısıtlı zamanda verim alsın diye kafadan olsa sakın sentetik kullanma derdim bende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********