Hasat arttırıcı gübreler

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Bigbud
Budfactor
Nirvana
Overdrive
Kushiekush
Budcandy

bunların hepsini aldım, hasatımda etkileri neler olacak deneyimli arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim

Metgen7

Kıdemli Üye
Bende aldım bunlardan kullandım tüm seriyi iyi işe yarıyor ama kurutup içince çiş dışkı heryer esrar kokuyor kimyasal sonuçta extra terpinatör die bişey daha vardı bak bu ii bud x faktör yerine alına bilir !!

Metgen7

Kıdemli Üye
Bigbud
Budfactor
Nirvana
Overdrive
Kushiekush
Budcandy

bunların hepsini aldım, hasatımda etkileri neler olacak deneyimli arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim
Bu gübreleri kulanman yetmes hava sürkülasyon nem oranı işık lümeni ısısı kabünin bitkini tanınam lasım hergün başındasin sonuçda bi iklim yaratmaya çalıyorsun fazla gübre seni şişrir az olmaz ben şimdi şunu bunu ver siyemem ama en sonuçta deneyimle bişeyler elde ediyorsun yani gübreyi verdim büyüsün olmaz siteyi yada başka linkleri oku bitkine ona göre yol ver.

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Bu gübreleri kulanman yetmes hava sürkülasyon nem oranı işık lümeni ısısı kabünin bitkini tanınam lasım hergün başındasin sonuçda bi iklim yaratmaya çalıyorsun fazla gübre seni şişrir az olmaz ben şimdi şunu bunu ver siyemem ama en sonuçta deneyimle bişeyler elde ediyorsun yani gübreyi verdim büyüsün olmaz siteyi yada başka linkleri oku bitkine ona göre yol ver.
kankam o şartları uyguladıktan sonra normal 3lü ana gübreli growla böyle geniş donanımlı gübreli Growun farkını soruyorum işte :D ağzından laf almak çok zormuş gibi hissettim yav

Woppy

Ordinaryüs
Knk emin ol gözle görülür fark olur istersen birden fazla ekerek deneye bilirisin diyelim 3 tane ektin 1 tanesine sadece ana gübreleri ver grow blom mcro öbür 2 sinede bütün gübrelerin kullan test et kendin gör farklılığı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** ********** *** **** ****** **** ***** ***** ********** *** ** dready**** ****** ******** *** **** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** ********* **** ***** ******* *********
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    Nazim_Red Nazim_Red: ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** ***...