Hasat edeyim mi? Diyarbakır Haze Çorbacı

ayenaxrg

Üye
Selamün aleyküm kankalar hep çorbacı çorbacı bıktım kendim ekmeye karar verdim icimligim çıksa yeter gözüm yükseklerde değil.

GUBRE OLARAK BİOBİZZ FİSH MİX - BİO BLOOM - TOP MAX

SİMDİLİK FİSH MİX DEVAM EDİYORUM CİCEKLENMEYE GECİNCE BLOOM - TOPMAX GECİCEM

Ne zaman ciceklenmeye girer ?
İlk deneyime göre nasıl ?
Tekte dişiyi yakaladim hakkımı kötümü kullandım önerilerinize tavsiyelerize açığım teşekkürler şimdiden.

Dal kısımları

Kelle uçurdum büyümeye devam ediyor

GÜNCEL 21 EKİM HEPSİ BUGUN CEKİLDİ
137 GÜN OLDU KANKALAR :)

TRİKOMLAR

SÖMEKLER

BİTKİ GENEL GORUNUM

HASATA NE KADAR KALDİ HASAT EDEYİMMİ @silas34 @RabbitKanka

Son düzenleme:

ayenaxrg

Üye
Doğru soyluyosun kanka kendi hasatini içmek nasıl bı duygu olacak onu merak ediyorum bekleyip gorecez

Blueberry

Stay High
Çiçeklenme süresini outdoor yetiştiriyorsan sen değil mevsimler belirler. Günler kısaldığı anda çiçeklenmeye girer. Bitkin sağlıklı eline sağlık. Çiçeklenmeye girince fishmix kullanımı azalt şuan 2ml kullanıyorsan 1,5 ml yap sonlara doğru 1ml ve son 2 hafta hiç verme. Fishmix azot olarak çok yüksek içeriğe sahiptir. Ve bitki çiçeklenme de fosfor potasyum daha çok sever. Bloom daha baskın olması gerekir. Bol hasatlar

ayenaxrg

Üye
Çiçeklenme süresini outdoor yetiştiriyorsan sen değil mevsimler belirler. Günler kısaldığı anda çiçeklenmeye girer. Bitkin sağlıklı eline sağlık. Çiçeklenmeye girince fishmix kullanımı azalt şuan 2ml kullanıyorsan 1,5 ml yap sonlara doğru 1ml ve son 2 hafta hiç verme. Fishmix azot olarak çok yüksek içeriğe sahiptir. Ve bitki çiçeklenme de fosfor potasyum daha çok sever. Bloom daha baskın olması gerekir. Bol hasatlar
Teşekkür ederim sevgiyle besledim hocam heves değil emek verdim hep araştırdım Allah sizlere 1000 katını nasip etsin tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkürler tekrardan

S

silas

Guest
Hayır,
7-) Forumda , büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır !
Saksın kaç lt küçük kalmış gibi

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Daha var kardesim bunlarin hazir olmasina, Son haftalar cok onemli bildiginiz gibi. Su an bulundugun haftalar yani. Size temel bir kural soyliym her zaman onu takip edin emin oldugunuz zaman bile 1 hafta verin bitkiye. Cunku genelde %80 oranda yaniliyor insanlar erken kesiyorlar. Burdan birisi kes dese muhtemelen kesiceksin ama 1-2 hafta daha saglam bir boost ve ardindan flush ile o somekler cok daha gelisir. Bir diger temel kural ise someklerin cikardigi beyaz sac oranina bakmaniz lazim. Someklerin etrafindaki beyazlar eger kirmizidan daha baskinsa henuz kesim zamani degil. Beyaz saclar ne zamanki %20 seviyesinde kalicak ve kirmisi saclar %80 e kadar ulasicak o zaman kesim zamani yaklasmistir. Bak gelmistir demiyorum. Yaklasmistir. Bu beyaz saclarda kesin taniyi koyduktan sonra sira thricomlara bakmaya gelir ve ondada hemen hemen ayni seyi yapicaksin. Ici saydam olan Thc damlacigi kalmadigi zaman gorunurde ve ara ara kirmizi Thricomlar goruyorsan tamam hasat zamani gelmistir. Ben herseyden emin olduktan sonra bile 1 hafta extradan veriyorum. Sizde verin

ayenaxrg

Üye
Daha var kardesim bunlarin hazir olmasina, Son haftalar cok onemli bildiginiz gibi. Su an bulundugun haftalar yani. Size temel bir kural soyliym her zaman onu takip edin emin oldugunuz zaman bile 1 hafta verin bitkiye. Cunku genelde %80 oranda yaniliyor insanlar erken kesiyorlar. Burdan birisi kes dese muhtemelen kesiceksin ama 1-2 hafta daha saglam bir boost ve ardindan flush ile o somekler cok daha gelisir. Bir diger temel kural ise someklerin cikardigi beyaz sac oranina bakmaniz lazim. Someklerin etrafindaki beyazlar eger kirmizidan daha baskinsa henuz kesim zamani degil. Beyaz saclar ne zamanki %20 seviyesinde kalicak ve kirmisi saclar %80 e kadar ulasicak o zaman kesim zamani yaklasmistir. Bak gelmistir demiyorum. Yaklasmistir. Bu beyaz saclarda kesin taniyi koyduktan sonra sira thricomlara bakmaya gelir ve ondada hemen hemen ayni seyi yapicaksin. Ici saydam olan Thc damlacigi kalmadigi zaman gorunurde ve ara ara kirmizi Thricomlar goruyorsan tamam hasat zamani gelmistir. Ben herseyden emin olduktan sonra bile 1 hafta extradan veriyorum. Sizde verin
teşekkür ederim zaman ayirdigin için.cash flow ile ikinci part bekliyoruz kral cansın :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ********* ***** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ******* ***** dready ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******* **** dready***** **** *******
  • K Keyifcihtiyar:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******** ***** ***** ****** ********** ****** ** *** *********** ***** ******* ****** ******** ******* ********* ****** ****** ********** **** ****** dready*** ******* ********* ** ** ***** dready*
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ****** ** **** dready********* ***** *****
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** * ******* dready*
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ****** ***** ****** ****** ******** ***** **** ****** **** ****** **** ******** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ******** ******** ***** *********** ******* ********* ****** **** ******** ********* dready *** ***** ***** * **** ****** ****** *********** ********* ***** dready dready** ****** *** ******* *********
  • cokorama cokorama:
    ******** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** *** ** *** ******** ***** *********** dready ****** **** ********* ***** ******
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
    ********** *** ***** *** ****** ***** ********** ******** ******** ****** ****** ***** ******** ********** *** *********** *****
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ****** ****** * ******* dready****** ** ***** ****** ** ** ***** ******* ***** ***** **** dready ** dreadydready
  • Zagartin Zagartin:
  • deyorke deyorke:
    *** * ****** ******* *** ******* dready** **** ***** ******** dready** ***** *** ** ******** ********** dready ******* ** ** ****** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ****** ******* *** ******* dready** **** ***** ******** ********** ******** ** ******* ***
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ****** dready*** *** ***** dready****** ***** **** ****** ******* ******* *** ** ***** ***********
  • cokorama cokorama:
    ***** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * ** ****
  • cokorama cokorama:
    *** *** ** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** *** ***** *** ****** ***** ********** ******** ******** ****** ****** ***** ******** ********** *** *********** *********** ******* * ***** *****
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ** ******** *** ***** ***** ** ** **** dready*** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * **
    deyorke deyorke: ***** **** ** ******** *** ***** ***** ** ** **** dready*** ********** * ******* *** ***...