Hasat vakti geldi mi ?

Berkant

Yeni üye
Merhaba, feminised bitkilerimin hepsi 25.5 haftasında. Son 2 aydır gelişimi yavaşladığı için led ışıkla destekledim fakat fazla bir değişiklik olmadı. İçlerinden gelato west coast og ve amnesia mac ganja’ya göre daha önde gidiyor. İki kızın daha fazla zamana ihtiyacı olduğu belli fakat bu süreci desteklemek için fortuın 10-30-20 ve örümcek akarlarını engellemek için canna cure spreyi harici birşey kullanmıyorum. Önerileriniz nedir ? Gelato’nun hasat vakti geldi mi anlayamadım bakarmısınız?

https://imgyukle.com/i/JvJPdo Gelato
https://imgyukle.com/i/JvndUj Amg
https://imgyukle.com/i/JvJoTU West Coast og

Berkant

Yeni üye
kankacım yanlış anlama da ben bitkilerde sömek göremedim :/ bu fotoları nereden çektin?

derme çatma da olsa torch ampüllerle bir ışık düzeni kursan tatmin edici hasat alırmışsın. bitkilerin hep boya gitmiş çalı gibi olmuş. şimdi yap desem çektiğin fotolardaki trikom kafaları rakılaşmış gövdeler saydam yani az vaktin kalmış. ışık yetişmez irileştirmeye.

Thank you kanka but princess is another grow...
30x mikroskopla çektim kanka alet telefona tam oturmadı.Bu benim ilk growumdu bazı zamanlar uzun süre evde olamadigimdan sulama dengesi bozuldu kışa geçerken ışığın yetersiz olduğunu farkettim sonradan led eklesemde pek fayda etmedi. Örümcek akarlarıyla da mücadele ettik bi süre.

Şuan ikisinde tık yok birinde de çiçekler varla yok arası oda tatmin edici gözükmüyor bidahakine artık…
Teşekkürler kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    * ***** ***** **** **** **** ******* ****** ****** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* *****
  • Didrug Didrug:
    *** **** *** ***** ******* ********* ***** hahahaha ****** ******** ********** **** *** ******* ******* ****** **
  • Didrug Didrug:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** *** **** hahahaha ******** **** *** ***** ******* ********* ***** hahahaha ****** ******** ********** **** *** ******* ******* ****** **
  • Didrug Didrug:
    *** ******** hahahaha* ***** ******** ****** ****
  • Didrug Didrug:
    ****** ** hahahaha** ******* ** **** ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ***** ****** ********** ** ******* hahahaha* ********
  • Didrug Didrug:
    ******* ** ********** ****** ***** *** * **** ******** ****** * ******* * * ****** ***** ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ***** ***** hahahaha* *******
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ** ***** ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******** hahahaha *** ****** *** hahahaha* hahahaha**** *** ******** *** ***** ***** ***** ********* ** ******** ********* ******** ****** **** ***** ***** *** ********* ****** hahahaha**** *** ******** **** **** *** ** ******* *** *** ******** ******** hahahaha* ***** ******** ****** ****
  • Didrug Didrug:
    ** ******* **** ********* ** hahahaha*** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ***** ***** ******* ********* ********* ******* **** ********* ** hahahaha*** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** ********* * ********* hahahaha *** ****** hahahaha* *****
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    *** ******* ******* ****** ***** ******* * ***** ** ** ******* hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** **** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* **** ********* hahahaha* ** **** ******** *****
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ******* hahahaha****** ******* ******* ****** ***** ******* * ***** ** ** ******* hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** ********** ***** *** ****** ***** hahahaha** ***** ********** ******** ********* **** hahahaha*** **** ******* *** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ** **** ******* *********