Hasata Az Kaldı Auto BlueDream 3x

Faydalı İçerik Buldunuz mu

• Kullanılan toplam oy
    31

Half-Life

Active Member
kesecik olmayadabilir bilmediğimden soruyorum bilenler buraya lütfen . onun harici genel bi değerlendirirseniz sevinirim overdrive başlamanın zamanı gelmişmi

Half-Life

Active Member
genel olarak nasıl buluyorsunuz son durumu. yellow traplerde 8 9 tane minik sinek yapışmış kalmış onun harici elimde neem oil var haftada 1 uyguluyorum bazen 15 günde bir maksat korunmak.

onun harici 3 günde bir toprak kuruyor ve 2 şer litre sensi bloom a ve b + carbload veriyorum. her 2 sulamada 1 1 litreye 1 ml calmag.

+ tagnz cizelgesine göre overdrive baslamam lazım ama bazı arkadaşlar over için erken dedi sizler ne dersiniz takvim olarak 48. gündeyiz

@Ripley'sOG

Son düzenleme:

tohumlusuz

Active Member
Overdrive için erken olduğunu düşünüyorum, burda ki arkadaşların deyimi ile overdrive artık bitkin sona gelmişken can havliyle son gazı verme kısmında devreye giriyor. Senin bitkin daha gelişime açık bi süre daha beklemelisin bence, olgunlaşan sömeklere son gazı verirsin sonra da

Koal

Member
Kendi bitkimin 6-7 gün önceki halini görüyorum , ben her sulamayı 1 litre su ile yapıyorum ama saksım 7 litre
Overdrive’a 43. Günde başladım , çiçeklenmenin 3. Haftasında
İyi görünüyorlar kanka , bol hasatlar

Half-Life

Active Member

Cnnbsedm

Member
dediğim gibi 28 gün. su verdikçe toprak aşşağı indi. ışık mars hydro ts1000 .. ( İLK 15 GÜN 400W COB ) 10. gün ile 15 gün arası 5 gün boyunca 33 derecede nem 60 da geçti.
cob u satıp mars a geçince sıcaklık 28 sabit şuan
Selam kanka. Hasadın bol olsun...

Cob led i nasıl sattın acaba. Ben de aldım ve 2 gün kullandıktan sonra kenara koydum. Şuan 2 tane TS1000 ile devam ediyorum.
Cob led kutuda duruyor kenarda.. Satayım diyorum :)

Half-Life

Active Member
Selam kanka. Hasadın bol olsun...

Cob led i nasıl sattın acaba. Ben de aldım ve 2 gün kullandıktan sonra kenara koydum. Şuan 2 tane TS1000 ile devam ediyorum.
Cob led kutuda duruyor kenarda.. Satayım diyorum :)
sahibinden get ilan açtım 2 günde sattım kanka ts1000 candır cob led çöp :D

Half-Life

Active Member
50. günden merhaba

kızların karşısında dolabın kapağını açıp haftada 3 kere seks yapıyorum
kıllı götümü görüp lanet olsun demeleri sömek şişirip artık bitmeleri için.

belki faydası olur :)

şunu da koyayım dursun https://ibb.co/hD1RbWq

yakın çekim

@Ripley'sOG kanka bu chati temizleme yetkisi istiyorum ! forumda gece gündüz paso online takılıyorum bazen harbi ihtiyaç oluyor :)

ve değerli yorumlarınız için teşekkürler şimdiden

Son düzenleme: