Hasata az kaldi ne düsunuyorsunuz?

Mr jkiff

Yeni üye
Son düzenleme:

HighMann

Müptezel
1-2 sulama pekmezli sudan sonra flusha geçilir gibi bence vakti gelmiş gübreyi kesip 1-2 sulama pekmezli suyla sulama yap sonrasında flush atar 48 saat karanlığa çekersin :)

Mr jkiff

Yeni üye
budamaya gerek yoktu sanki kanka ya gereksizstress yaptırmışsın çok az bi vaktin kalmış hayırlısı :D
Wallah kanka dedim meydana ciksin sömekler :)
1-2 sulama pekmezli sudan sonra flusha geçilir gibi bence vakti gelmiş gübreyi kesip 1-2 sulama pekmezli suyla sulama yap sonrasında flush atar 48 saat karanlığa çekersin :)
Kanka sömek takibi icin ne önerirsin? Ilk growum cunku.? 2 gun sonra toprak kuruyacak flusch mi yapayim devammi yoksa?

HighMann

Müptezel
Wallah kanka dedim meydana ciksin sömekler :)

Kanka sömek takibi icin ne önerirsin? Ilk growum cunku.? 2 gun sonra toprak kuruyacak flusch mi yapayim devammi yoksa?
pistillerin kızarmış zaten içimi güzel olsun dersen 1 sulama pekmezli sulama yap sonrasında flusha alıp çek 48 karanlığa yada direk flushlayıp çekilir ben içimi güzelleşsin diye dedim pekmezli suyu tadı aroması güzelleşiyor öneri sadece flush şart ama

Mr jkiff

Yeni üye
takibe göre 1 sulama pekmezli 1 haftada flush 10 gün yapar brom flushsızmı içsin bitkiyi anlamadım her halükarda gene 7-8 gün bekleyecek :D
Kanka ben bunu aldim ama uygulayamadim

Mikroskop-60x-100x,PR-1022.html
pistillerin kızarmış zaten içimi güzel olsun dersen 1 sulama pekmezli sulama yap sonrasında flusha alıp çek 48 karanlığa yada direk flushlayıp çekilir ben içimi güzelleşsin diye dedim pekmezli suyu tadı aroması güzelleşiyor öneri sadece flush şart ama
Flusch yapayim o halde kanka peki ne kadar pekmez koyayim suya? Birde ne pekmezi keci boynuzumu?:)
Super skunk mı yoksa somango mu bu?
Kanka wallaha sponsordan aldim ama ne oldugunu unuttum

HighMann

Müptezel
hayır toprağının kurumasını bekle sömekler zaten şişmemiş tam bazen pistiller erkende kızarabiliyor mikroskop u sömeklerin üzerine doğru bak thc ler rakı beyazı rengi alacak

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********