Hasata ne kadar kaldı üstadlar....

Hsynnuri

Yeni üye
Screenshot_20201026_175116.jpg
Kofteci tohumu 5 ay oldu neredeyse. Hasata ne kadar kaldı durumu nasıl ve hiç koku yapmadı sebebi nedir

Aguş

Doktor
Reyiz müneccim değiliz ışıklarını kabin boyunu falan yazsaydın iyidi ayrıca tricome ları görmek lazım hasat zamanı için

Hsynnuri

Yeni üye
100. 100.200 ışık 600 watt cob ledd 3 tane ektim 2 si erkek çıktı tek dişi bu arkadan auto geliyor 2 tane kucuk ama daha yer kaplamıyorlar şimdilik

Aguş

Doktor
ışık düzenin ne otolarla aynı yerde bakıyorsun ya ondan merak ettim birde ısı nem olayların ne durumda havalandırman var mı

Hsynnuri

Yeni üye
12 12 ye aldım 1 hafta oldu autolar biraz buyudu o yuzden Bi sorun daha çıkmadı belki çiçeğe erken girerler oyle Bi durum var gibi sanki ama

Aguş

Doktor
Dostum keşke o paralara güzel genetikle başlasaydın neyse olan olmuş en azından tecrübe kazandın , ihtiyacın olan 60x mikroskop bununla tricome lara bakarak anlayabilirsin,şöyle bir kaynak bırakıyorum oku anlamadığını sor ayrıca biraz forumda araştırma yaparsan zaten bulacaksın aradığını

S

silas

Guest
Pistillerde hiç kahverengileşme yok, yapraklarında hafif olgunlaşmaya yakın sararmalar başlamış, en az 3 hafta vaktin var gibi duruyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* **** hahahaha**** **** *****
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ********** ****** **** ******* ** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • M merto1835:
    ********* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** hahahaha hahahaha** ****** * *****
  • Didrug Didrug:
    **** *** ********* ***** ********** ****** ****** **** ******** *** *** ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ********* hahahaha* ****** hahahaha******* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** *** **** ******* hahahaha* ******** hahahaha ****
  • O Oguzyigit26:
    ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* *** *** *****
  • M merto1835:
    ******** **** ********** ******** ****** ********** ******** *** ****** ********* ****** ****** hahahaha* ******* *** ********* hahahaha* ****** *********
  • M merto1835:
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    ***** ******** **** ********** ****** ** ***** ******* ********* ******* * ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** ********** hahahaha hahahaha hahahaha* ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • M merto1835:
    *** *** hahahaha hahahaha **** ** ********* *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **
    M merto1835: **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **