Hasata ne kadar kalmış ?

Vedoo

Kıdemli Üye
ust orta alt olarak biraz farklilik olur daha seffaf olanlar altta en koyu veya amber rengi yukari somek isik goren someklerde olur bu bitkinin somek ortalamasi en fazla raki rengi ortalamasinin %70 civari olacagini diyor bir bitki de.. yani hic bir zaman %100 raki rengini yakalayamazsin diyor. 10 gune bu tamamen olmus olur en cok on gun on gune kesman gerek yani eeen gec. Gerisi zarar olur ambere doner diye dusunuyorum. 7 hafta normaldir bence, bilmiyorum iste kankam herkes ne diyorsa oku aklina bir plan bir program cikar cogunluk oldu derse oldu diye dusunursun yok olmadi derseler olmadi diye dusunursun. Herkes tecrubesini paylasir bilmeyen yazmaz zaten yazan adam bir sey biliyordur burada kanka. kafana uyani yap icin rahat eder hic yoktan :) Istersen seneye noel de keselim hem buyur kutlama yapariz beyim :D

Woppy

Ordinaryüs
Eyw knk keske beklesede büyüsü ama diyor ki baba ben Artık gidiciyim işaretleri veriyor cogu yapragı sarardı bende bu hafta bu işi halledeyim diye plan yapıyorum

Woppy

Ordinaryüs
Tohum kushseed ww auto hiç koku yok knk az tırtıkladım hızlı kafası var bugün son gubreli su verecegım bi tık gubreyi fazla versem bana + - ne olur faydası olurmu zararını olur ?

Woppy

Ordinaryüs
Salı günü flushlamayı düşünüyorum 15 lt salı persembe 15 lt gec mi olur ?

Woppy

Ordinaryüs
Knk bugün suların 2 gün sonra 15 lt bi flush Atcam 2 veya 3 gün snra olursa bi 15 lt flush atıp kuruyunca 48 saat karanlık ta tutmayı planlıyorum. Amberleşme daha cabuk olursa tek de 20 flush atarım en kotu olmaz mı sence ?

Knk bugün suların 2 gün sonra 15 lt bi flush Atcam 2 veya 3 gün snra olursa bi 15 lt flush atıp kuruyunca 48 saat karanlık ta tutmayı planlıyorum. Amberleşme daha cabuk olursa tek de 20 flush atarım en kotu olmaz mı sence ?
Olur knka benim Ak48 in sömek boyu en yükseği 35 cm en aşşası 25 cm 13 kelle sömek var kol gibi yapacam ak48 i :)

Woppy

Ordinaryüs
Benim hasat okadar cıkmaz knk ya sömekler zayıf kaldı bu seder biraz stres yasattım 2 kere kabinden cıkartnak zorunda kaldım kabın ufak geldi büyüttüm kendim yapmıstım zor oldu ama bu sefer iyi oldu kabin 120 150 200 e büyyütüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******** ****** ******* **** ******* *** ******* *********** ********* **** *********** **********
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready
    dready *** **** ******* ********** ***** *** ****
  • G GaribanMüptezel:
  • M Merciless:
    dready********** ** ***** **********
    **** ***** ** ******** * **** ***** ******** ***** ********* **** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
    ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ***** * ***** **** ** ***** ******* ****** **** ******* ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ******* **** ** *** ****** *** ******* *** **** ***** *********** ***** ****** ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    ***** *** ***** ***** **** ****** ****** ** ** ***** ** ********* *********** ******
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
    G GaribanMüptezel: ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******