Hasata Ne kadar var?

WDT

Üye
Selam kankalar. Forumda biraz gezdim hasat olayı için. Birçok şey öğrendim. Şimdi tabi siz daha iyi bildiğiniz için size sormak istedim. Daha ne kadar var hasata. Maalesef büyütecim yok.

https://ibb.co/gFw9K6S
https://ibb.co/3hTBp7H
Kardeşim eline sağlık. Gayet güzel görünüyo. Resimlerden anlaya bildiğim kadarıyla daha zamanın var. Trikom takibi yap. Clyx lerdeki trikomlara mikroskopla bakabilirsen iyi olur. 20 gün sonra bi daha bakalım dostum

buRROCK

Üye
Kardeşim eline sağlık. Gayet güzel görünüyo. Resimlerden anlaya bildiğim kadarıyla daha zamanın var. Trikom takibi yap. Clyx lerdeki trikomlara mikroskopla bakabilirsen iyi olur. 20 gün sonra bi daha bakalım dostum
teşekkürler yalnız mikroskop yok. başka bir yolu var mıdır?

Weedseed93

Kıdemli Üye
Dostum sativa cinsi photo ise min. 9 hafta ciceklenmen var fazla da olabilir.turune gore değişir. Onun haricinde bitkin güzel ve sağlıklı böyle devam . Kolay gelsin

Weedseed93

Kıdemli Üye
En az 5 haftan var kanka o zaman ama tam tur bilmek gerekir hybridse 9 hafta sativa alırsa 10-12 haftaya kadar uzayabiliyor çiçeklenme suresi

Weedseed93

Kıdemli Üye
Martta çıktığında veg donemindeydi , benim bahsettiğim çiçek dönemi ve 1 ay önce ciceklenmeye girdi diyorsun, yapacak birsey yok kanka bekleyeceksin en azından 9. Haftayı bekle diğer türlü yazık edersin erken kesersen

buRROCK

Üye
Martta çıktığında veg donemindeydi , benim bahsettiğim çiçek dönemi ve 1 ay önce ciceklenmeye girdi diyorsun, yapacak birsey yok kanka bekleyeceksin en azından 9. Haftayı bekle diğer türlü yazık edersin erken kesersen
knka beni şu an çok büyük tereddüte soktun. başka çözüm yok mu? 2 hafta sonra üstleri kessem atlar kalsa. sonra onları kessem olmaz mı?

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Eline sağlık Çok güzeller. fazla bir bilgim yok ama pistiller in daha uçları kehribar olmuş. Ben olsam beklerim en az 3 hafta. Sıkarım dişimi.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Çiçeğin kaçıncı haftasi oldu kanka, pistiller kızarıklık ancak soneklerin daha dolmaya ihtiyacı var , ışık vs koşulları nasıl?

Weedseed93

Kıdemli Üye
Işık konusunda birsey diyemem lumen olarak kaç veriyor baktın mı? Düşükse şişirme bitkileri o yuzden 1 hafta daha gübre verip sonra ki hafta flushlayip kesebilirsin ama detay olarak bitkinin turu nedir çorbacı mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********