Hasata yaklasik kac hafta var tahmini?

berkeogz

Yeni üye
selam kankalar. autoflower big bud genetik outdoor balkonda yetistirdigim bir bitki var. fotograflar asagida, sizce nasil duruyor? su anda 46-47. gunde. normalde 60-70 gune dayandiriyorlar bu genetik auto bitkileri. ama daha ne kadar boyle gunes aliriz bilmiyorum malum soguklar geliyor. sizce kac hafta var. biliyorum mikroskopla trichomelara bakmak lazim ama su anlik yok elimde. yavastan pistiller kahverengilesti. sizlere de bir danisayim istedim. ben iki hafta sonra falan karanliga almayi dusunuyorum. yorumlarinizi bekliyorum kankalar.

S

silas

Guest
Daha çok erken, nerden baksan en az 3 haftaları var, imkanın varsa indoorda ışık ver buna, olmadı geçici çözüm olarak 3000 kelvin renginde 2-3 tane ampul kullan. Auto bitki olduğundan 18/6 ve üzeri şekilde ışık verebilirsin gündüzleri, balkonda akşamları içeri alıp extra ışık verebilirsin, yoksa bu iklimde işin zor gibi. Hasat kaliteni ve miktarını olumsuz etkiler işi şansa bırakırsan kış geliyor artık. Bol hasatlar

vayne1078

Yeni üye
selam kankalar. autoflower big bud genetik outdoor balkonda yetistirdigim bir bitki var. fotograflar asagida, sizce nasil duruyor? su anda 46-47. gunde. normalde 60-70 gune dayandiriyorlar bu genetik auto bitkileri. ama daha ne kadar boyle gunes aliriz bilmiyorum malum soguklar geliyor. sizce kac hafta var. biliyorum mikroskopla trichomelara bakmak lazim ama su anlik yok elimde. yavastan pistiller kahverengilesti. sizlere de bir danisayim istedim. ben iki hafta sonra falan karanliga almayi dusunuyorum. yorumlarinizi bekliyorum kankalar.

vayne1078

Yeni üye
S.a. kardeşim konu dışı ama balkonda nasıl yetiştirdin detaylı bilgi verebilirmisin biraz rica etsem bende antalyada yaşıyorum bu sıcakta balkonda yetiştireilirmiyim sence ?

berkeogz

Yeni üye
S.a. kardeşim konu dışı ama balkonda nasıl yetiştirdin detaylı bilgi verebilirmisin biraz rica etsem bende antalyada yaşıyorum bu sıcakta balkonda yetiştireilirmiyim sence ?
kanka soru cevap basligina yazarsan daha cok kisi yardimci olabilir diye dusunuyorum. ama bence bu aydan sonra outdoor ekilmez diye dusunuyorum. benim tohumlarin tahmin ettigimden daha gec gelmisti temmuz basi ekmistim ben o zaman bile gec kalmistim. ya indoor yapicaksin ya da en erken nisan mayisa kadar bekleyeceksin. antalya yine daha sicak ama kurtarmaz yani. onun disinda rahat yani saksiya koyuyon domates gibi buyuyor mubarek gubresi suyunu veriyon ne isik masrafi var ne havalandirma sorunu. mekan musaitse mayisa kadar bekle derim. ciddi kokusu var ama apartman gibi bir yerse sikinti yapabilir balkon growuna pek guvenme derim. bence sen bunu soru cevapa yine de yaz. umarim yardimci olmustur

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Daha sömekler patlamamış kanka ama bitki iyi görünüyor 5 gün sonra canna boost yada overdrive basla varsa, 20 gün kullan sonra 10 gün sade sulama yaparsın olduğu kadar. 150w bi cob led ayarlarsanda tadından yenmez yoksa **** olur bitkin, koku olayını soran arkadaşlarda bitkinize ne kadar iyi baktığınızla ilgili bir sey mesela gübreyi az verirsiniz yada fideden hasata 2 ana gubre kullanırsınız bitkinin kokusu yarı yarıya azalır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ******* ** **** **** **** *** ****** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ******* *** ********* **** ***** **** ***** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********* ** ****** ******* **** hahahaha ******* **
  • muadip muadip: