Hasatlarım (Yeni hasatlar eklendi)

a-420

Müptezel
Evet kankalar çok uzun zamandir paylaşim yapmadim bugun sizlere son birkac growda denediğim genetiklerin hasatlarini ve kuru sömek hallerini paylaşicam hazirsaniz başliyalim

1- (Gelato auto) Bu genetik benim sativa agirlikligi favori genetiklerimdendir çok fresh uplifting bir etkiyle başlar çok zaman gecmeden relax bi indicaya döner tatli erimis keci sutlu dondurma gibi tadı vardır data verisi %26 thc ye kadar cikabilmekte
https://ibb.co/bs7bZw1
Kuru olarak 109 gr taş gibi sömek almiştim

2-(Purple lemonade auto) Bu genetik indica agirlikli mosmor bir genetikti gramaj bazinda en cok hasati bu genetikten almiştim çok güzel limon tadi ve tatli şeker tadi vardir akşam icmesi daha uygundur cunku her ne kadar hafif sativa etkisiyle kafasi gelmeye başlasada çok gecmeden indica etkisini gösterir ve sizi koltuga sabitlemeye başlar data verisi %22 thclere kadar cikabilmektedir sömekleri sımsıkı olmasada gayet formunda
Kuru olarak 122 gr sömek almistim

3-(Purple Haze auto) bu genetikte tipki lemonade gibi mosmor cikti hibrid agirliklidir yasaticagi kafa ruh haline gore degisebilir Ben genelde gunduz icerdim ama gece ictigimde cok oldu tabiri caizse bol tripli sigaralardandir tadi çok şekerliydi tam tanimlayamadim tatli ve floral bir tadi vardi diyebiliriz boyut olarak en çok buyuyen genetik buydu data verisi %18 thcye kadar cikabilmekte
Kuru olarak 90 gram sömek almistim

4-(Gorilla cookies auto) evet kankalar bu genetik tam anlamiyla beyin yakiyo aşiri guclu olan gorilla glue ve girl scout cookiesin caprazlanmasidir tadi tatli ekşi ve dizel kokulari çok guclu barindirir çok dengeli bi hybrid olmasina rağmen napicagi hic belli olmaz arkadasinizla 1 sigara icip gulerken keyiflenirken bir anda sizi triplere sokabilir çok farkli ve agir seyler yasatabilir (yetiştiricekseniz dikkatli olun) data verisi %27 ye kadar cikabilmekte bu zamana kadarki autolarin en guclusu olma özelligini taşir
kuru olarak 80 gr sömek aldim

Evet kankalar böyleydi bu sigaralari forumdan yetkili kisilerde icti onlarada sorabilirsiniz kafalari tartişmaya kapali :) yine yenilerini yaptikca tiplerini etkilerini sizlerle paylasirim khalifadan selamlar dumaniniz bol olsun

5-(Forbidden runtz auto) evet kankalar bu genetigi dün eklemedim kavanoz resmi yok diye ama yinede anlatiyim bu benim simdiye kadarki en favori genetigim olmaya aday indica agirlikli harika bir karisik meyve kokusu ve tadi var normal kullanimda zevkli bir indica hibrid ama fazla kacirirsaniz beyninizi ucurur her moda uygun bir genetik beni çok memnun etti data verisi %26 thcye kadar cikabilmekte kavanoz resimleri yok ama bir iki tane resim salliyorum
Kuru olarak 86 gr mükemmel sömek aldim

6-(Bonus Hash) kankalar burda karisik bikac hasatin yapraklarindan elde ettigim tozu hash(kubar) yaptim çok fena bir kafasi oldu gerçekten kokusu inanilmaz butun genetiklerin imzasini tasiyo resmen ve 1 sigara sizi çok başka yerlere goturuyo mutlaka yapraklari bu sekilde degerlendirmenizi öneririm
5.6 gr basılmış üst düzey kubar aldim

Evet kankalar dün ekliyemediklerimi ekledim eklemeye devam edicem dumaniniz bol olsun
Eline saglik khaliii kanka.

Artemis

Üye
kanka ellerine sağlık çok güzel bir konu bende genetiklere göre hasat miktarı soracaktım konu açacaktım şimdi denk geldim çok iyi oldu 4. ve 5. genetikleri deneyeceğim yararlı konu yeniden ellerine sağlık

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Bende marshydro 1000 wat kulanıyorum ilk hasatımda 3 bitki yaptım 3 ünün toplamı kuru olarak 75 gr aldım, yani grow yapıyorum hasat miktarını nasıl yükseltırım onu araştıyorum.
Ben bitkileri gunluk suluyorum 1 litre kadar saksinin 3/1i şekilde yapmiyorum yani o şekilde deneyebilirsin hangi etapta ne verdigine dikkat et egitim ver abartmadan ve en onemlisi kaliteli tohum kullan co2 de tavsiye ederim isiyida birazcik yuksek tut

Micotakis

Yeni üye
Herşeyin en iyisi var 11 litrelik bez saksı an serisi gübreler tohumlar en iyisi 3 cü kez ekim yapıyorum ögrenmeye calişiyorum co2 de maya şekrden yapıyorum. Suyuda bitkiler 15 günlük oldu 3 kere suverdim bir su bardagi yani 250 mg olarak veriyorum 5 günde bir veriyorum topra anca kuruyor plagram coco toprak kulanıyorum gübreyide cok az miktarlarda veriyorum şimdi iki tohum daha ekicem senin dediğin şekilde sulama ya calışıcam hergün az az vermeyi deniycem.

Micotakis

Yeni üye
Isı da 23 veya 24 derece oluyor nemde 70 80 arası oluyor ısı yüksek oldumu nem düşüyor o ikisini bi dengeleyemiyorum

Ben bitkileri gunluk suluyorum 1 litre kadar saksinin 3/1i şekilde yapmiyorum yani o şekilde deneyebilirsin hangi etapta ne verdigine dikkat et egitim ver abartmadan ve en onemlisi kaliteli tohum kullan co2 de tavsiye ederim isiyida birazcik yuksek tut
bitkileri günlük nasıl suluyorsun anlayamıyorum kanka, kökler çürüme yapmıyor mu, her gün 1 litreyi bir boş bir dolu olarak mı veriyorsun,

Khalifajoint

Kıdemli Üye
4auto1köftecim var 120 kabin 19lthepsi kumaş growkentte satılan co2 torbasını alayım mı sence hasatı etkiler mi gerçekten o kadar mutlu olur mu kızlarım
Ben farkı gözlemeledim ama benim kabin 60 60 yani alan dar oldugu icin co2 daha iyi işliyo diye dusunuyorum ve gunluk sulama yapmak koklere zarar vermiyo auto yapiyosun sonucta çok uzun surmemesi lazim

Ben farkı gözlemeledim ama benim kabin 60 60 yani alan dar oldugu icin co2 daha iyi işliyo diye dusunuyorum ve gunluk sulama yapmak koklere zarar vermiyo auto yapiyosun sonucta çok uzun surmemesi lazim
köklerin nefes alması gerekiyor her gün su döküp boğacağımı düşünüyorum araştırmalarımda o yönde, hasatların gerçekten ilgi çekici , ww dan min hedefim 90 suya aç olmasıda kökleri geliştiriyormuş diye okumladım, 22.gündeler şu an kök başına 250-300 ml arası su veriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    Sleepless Sleepless: **