Havalandırma hakkında ufak bi soru kankalar

HackWolf

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle herkese keyifli günler diliyorum ilk growumu yapmak üzere alışverişimi tamamlamama çok az kaldı tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

Öncelikle malzemelerimi şuraya bırakıyorum:)

Mars hydro ts1000
80x80x180 Secreet Jardin kabin
şimdilik bunlar var elimde geri kalan günlerde havalandırmayla beraber geri kalan ıvır zıvırı toplayacağım:)

ilk growum olacağı için ses ve koku açısından endişeliyim bu yüzden elimdeki bu malzemelere en uygun sessiz çalışan ve beni koku konusunda hiç strese sokmayacak karbonfiltre ve havalandırma arıyorum şimdiden teşekkürler dostlar dumanınız bol olsun!

Metgen7

Kıdemli Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese keyifli günler diliyorum ilk growumu yapmak üzere alışverişimi tamamlamama çok az kaldı tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

Mars hydro ts1000
şimdilik bunlar var elimde geri kalan günlerde havalandırmayla beraber geri kalan ıvır zıvırı toplayacağım:)

ilk growum olacağı için ses ve koku açısından endişeliyim bu yüzden elimdeki bu malzemelere en uygun sessiz çalışan ve beni koku konusunda hiç strese sokmayacak karbonfiltre ve havalandırma arıyorum şimdiden teşekkürler dostlar dumanınız bol olsun!
Bu kabin ölçülerine göre item satan grow siteleri var onlara bak tek farklı olmasını isteyecegin belki gübreler olur saksıyı bi tik büyük alırsın belki bide listeni oraya göre yap yaz buraya sonra tekrar yorum larız ???

a-420

Müptezel

Mars hydro ts1000

Kanka ilk etapta havalandirma ve karbon filtre gerekli degil.elem olanlarin aklima gelenleri yaziyorum
Nem makinasi
Isivenem olcer
Vantilator min.30cm lik
Ph olcer (saridandikten olmasin)
Bunlari tamamlamadan baslamani tavsiyr etmem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
  • kralartur01 kralartur01:
  • M Mamba70:
    ********** ******* ******** * ** ***** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ******** ******** ***** hahahaha** ********** **** ***** ****** ****** *** ** hahahaha ****** ********** ********** ****** **
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** **** **** ******** hahahaha*** ****** ********
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* **** ***** * ***** *** ******** hahahaha* ******** ** ********** ** *** ******** *** ** **** ****** * ***** ****** ********* * **** ******** * * **** ***** **** ******* ********* ********
  • Night owl Night owl:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********** ****** ** *** *** ******** hahahaha* ******** ****** ******** *** ****** ******** *** **** **** ***** ********** ***** ****** ********
    Night owl Night owl: ********** ****** ** *** *** ******** hahahaha* ******** ****** ******** *** ****** ********...