Havalandırma yardım

yardıma ihtiyacım var 930 m 3 slinet fan aldım + aksiet mini fantilaför 330m3 aldım ben bunların 2 sinede ayrı ayrımı dimmer takmam lazım orantılı calıstırmak için yoksa ikisini birbirinemi bağlamam lazım ?

İkiside eş zamanlı calıştırmak icin yardımcı olucak bilgili arkadaşlardan yorumları bekliyoru

S

silas

Guest
birbirinden bagimsiz olmalari daha iyi. Olm zaten uzerinde dimmer var aletin uzerinde fabrikadan monta edilmis. Ikinci bir dimmer a gerek yok
kanka o dimmer değil kablonun yönünü 360 derece ayarlanması için saçma bir parça.
Çıkış fanına koy 1,5 amperlik dimmer al, gerekli olursa giriş fanına alabilirsin. Ayrıca giriş fanında çift faz girişliyse biri %50 diğeri %100 kapasitede çalıştırır, 2 li anahtar alarak istediğin şekilde çalıştırabilirsin.

El_Takashi

Kıdemli Üye
kanka o dimmer değil kablonun yönünü 360 derece ayarlanması için saçma bir parça.
Çıkış fanına koy 1,5 amperlik dimmer al, gerekli olursa giriş fanına alabilirsin. Ayrıca giriş fanında çift faz girişliyse biri %50 diğeri %100 kapasitede çalıştırır, 2 li anahtar alarak istediğin şekilde çalıştırabilirsin.
Pekı bu uygun 609 wattlık elektrık prızı gıbı elle donen uygun dımmerlar alınabılır demı ? 40 - 45 tl e , growkentte 100 lira kral.

Saol kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!