Havalandırma

higthead

Jolly Green
240×120 ×200 kabin 10 bitki giriş ve çıkış fanı önerirmisiniz birde karbon filitre

Dostum bu tarz büyük alanları seviyorum daha rahat oluyor çıkış fanı için 2 seçenek çıkarıcam sana

1. seçenek
Bitki arttıkça koku yoğunluğuda artar normalde 890m3h karbon filtre 800m3 fan yeterli gelicektir bu kabin için ama 10 adet bitki dediğin için koku yoğunluğu çok olucağı için:

2200m3h karbon filtre ancak kurtarır seni 1160m3 ise Vortice quite ultra sessiz model

2. seçenek

Bütçe problemin var ise aynı fan ama karbon filtre 1180m3h (ilk tercihin 1.seçenek olsun bitki sayın için)

Giriş fanı 3. seçenek çıkarıcam

1. seçenek

Vortice quite ultra sessiz model Büyük kabin olduğu için fanların güçlü olucak sessiz quite modellerini tercih et.

2. Şeçenek

Bütçe problemin var ise Vortice normal seri 550m3 fan

3. Seçenek (en son tercihin olsun)

2 adet 300m3 drslient aksiyel fan

Dostum bu ürünlerden hem giriş fan set hemde çıkış fanını aldığında hem kabinine uyumlu hemde bitki yoğunluğun için problem olmaz hemde havalandırma için alıcağın birseş kalmaz.Büyük kabin ilk kurulumda biraz masraflı tutar ama değer kesyifli olur.

Bitki sayımı 6 lara düşürürüm dersen 890m3h karbon filtre ve set önericem.

Şunu unutmayın ki 3 ana demir baş olan kabin (alan)- havalandırma - ışık bu 3 ana demirbaş olan rünlerden sakın maddisel olarak kısmayın cünkü bu 3 ürünü her zaman uzun süre boyunca kullanıcaksınız.

chayen17

Yeni üye
Selamlar kankalar, konuyu hortlatıyorum fakat aynı sistemi kurmaktayım şuanda. Işık için ne önerirsiniz? Led ve lamba olarak ayrı ayrı. Teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********