Hawaiian baby woodrose tohumu sorunsuz ulaştı

ineedhigh

Yeni üye
Kankalar verdiğim hawaiian baby woodrose tohumu siparişimi aldığım yer yarın kargoya vereceklerini söyledi fakat takipsiz kargo olarak göndereceklermiş ve 7-14 gün içinde elinde olur dediler. Sizce takipsiz kargo gelir mi tribe girdim

S

silas

Guest
takipsiz kargo diye aratırsan forumda çok tercih edilen bir yöntem, geliyor çoğunlukla.

ineedhigh

Yeni üye
Beyler peki bir şey daha soracağım oldu ki geldi gümrük vergisi çıkarsa onu nasıl ödeyeceğim çünkü internetten biraz araştırdım takipsiz kargodan vergi ödeyenler vardı

Kanka

Administrator
Yönetici
Genelde kapıda ödüyorsun bunu ve benım bıldıgım 10 takıpsızden 8 ı kayıplarda

Ü

Üye silindi 2874

Guest
tamamen şansına kalmış bişey . vergiyi kapıda ödersin yoksa başka bir yere mı gidersin o konu hakkında bilgim yok ama %50 ya gelır ya gelmez..burda kımse bu sorunun cevabını sana veremez işin acıkcası .gelırse konuyu devam ettır hocam

ineedhigh

Yeni üye
Beyler takipsiz olarak verdiğim siparişim 10 gün içinde kapıma kadar hiç açılmamış olarak geldi. 22 tl vergi verdim

ineedhigh

Yeni üye
wickr me kullaniyormusun

Kanka kullanmıyorum da burdan yazayım bir şey olmaz bence birkaç arkadaş daha yazmıştı. Şimdi şöyle içinde lsa içeren bir tohum bu küçük lsd gibi bir şey 4-5 tane yiyorsun sonra 6-8 saat arası yoksun. Biraz mide bulantısı yapıyor ama geçtikten sonra asıl kafa başlıyor. tan aldım kargo vs dahil 350 liraya geldi ve 10 adet aldım

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Kanka kullanmıyorum da burdan yazayım bir şey olmaz bence birkaç arkadaş daha yazmıştı. Şimdi şöyle içinde lsa içeren bir tohum bu küçük lsd gibi bir şey 4-5 tane yiyorsun sonra 6-8 saat arası yoksun. Biraz mide bulantısı yapıyor ama geçtikten sonra asıl kafa başlıyor. tan aldım kargo vs dahil 350 liraya geldi ve 10 adet aldım
İyiymis peki lsd gibi halisolojen mi gördün yani deneyimlerini paylasarsan daha aydınlatıcı olur kanka . Kargo takipsiz mi gonderildi hangi kargoyla geldi .tohum gibi mi Türkçe dil desteği var mı sitede

Moderatör tarafında düzenlendi:

ineedhigh

Yeni üye
İyiymis peki lsd gibi halisolojen mi gördün yani deneyimlerini paylasarsan daha aydınlatıcı olur kanka . Kargo takipsiz mi gonderildi hangi kargoyla geldi .tohum gibi mi Türkçe dil desteği var mı sitede

Lsd kadar yoğun görselleri yok ama görseller yeterince tatmin edici. Halüsinasyon görüyorsun ben genelde geometrik halisler gördüm. Kargo takipsiz geldi kanka postnl ile geldi türkiyede de ptt ile geldi. Tohumları toz haline getirip kaynamayan sıcak suya döküp oda sıcaklığında 1 buçuk saat soğumasını bekleyip suyu içiyorsun. Sitede tr dil desteği var daha detaylı bilgilerde var bakabilirsin. 10 günde geldi benim

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Lsd kadar yoğun görselleri yok ama görseller yeterince tatmin edici. Halüsinasyon görüyorsun ben genelde geometrik halisler gördüm. Kargo takipsiz geldi kanka postnl ile geldi türkiyede de ptt ile geldi. Tohumları toz haline getirip kaynamayan sıcak suya döküp oda sıcaklığında 1 buçuk saat soğumasını bekleyip suyu içiyorsun. Sitede tr dil desteği var daha detaylı bilgilerde var bakabilirsin. 10 günde geldi benim
Siteye baktım çok değişik şeylerde var ama gelirmi meçhul .... Yani 10 adet aldın 2 kullanımlik bir zevk o zaman ...kargo ücreti mi sepetim sayfasında ilerledikçe mı çıkıyor . Ve ekstradan kapıda vergi verdin mi .....siteyle konustun mu önce takipsiz gonderin diye onlar kendilerimi öyle gonderior .paketi nasıldı kanka Amsterdam beş yaprak veya başka şekilde Hollanda olduğuna dair ibare varmiydi kusura bakma çok soru sordum

ineedhigh

Yeni üye
Siteye baktım çok değişik şeylerde var ama gelirmi meçhul .... Yani 10 adet aldın 2 kullanımlik bir zevk o zaman ...kargo ücreti mi sepetim sayfasında ilerledikçe mı çıkıyor . Ve ekstradan kapıda vergi verdin mi .....siteyle konustun mu önce takipsiz gonderin diye onlar kendilerimi öyle gonderior .paketi nasıldı kanka Amsterdam beş yaprak veya başka şekilde Hollanda olduğuna dair ibare varmiydi kusura bakma çok soru sordum

Kanka site efsane kısacası benim favorim diyebilirim benim siparişim sorunsuz geldi o yüzden devam edeceğim ordan alışverişe. Zaten sürekli ot gibi kullanacağın bir şey değil bu bir iki kere denemelik. Kapıda 22 tl vergi verdim ama zarf hiç açılmamıştı. Siteyle yaklaşık bir ay boyunca mailleştim kendileri ne şekilde göndereceklerini söylediler ve gerçekten muazzam paketlemişlerdi ben zor buldum. Kargo ücreti ilerledikçe çıkıyor ve seçenek var zaten takipli mi olsun takipsiz mi diye. Hollanda olduğuna dair bilgiler vardı ama beş yaprak değil sadece hollanda yazıyordu

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Kanka site efsane kısacası benim favorim diyebilirim benim siparişim sorunsuz geldi o yüzden devam edeceğim ordan alışverişe. Zaten sürekli ot gibi kullanacağın bir şey değil bu bir iki kere denemelik. Kapıda 22 tl vergi verdim ama zarf hiç açılmamıştı. Siteyle yaklaşık bir ay boyunca mailleştim kendileri ne şekilde göndereceklerini söylediler ve gerçekten muazzam paketlemişlerdi ben zor buldum. Kargo ücreti ilerledikçe çıkıyor ve seçenek var zaten takipli mi olsun takipsiz mi diye. Hollanda olduğuna dair bilgiler vardı ama beş yaprak değil sadece hollanda yazıyordu
Baktım bende ama senin aldığın ürün linki ne diye geçiyor kanka adı hangi bolumde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* **** ** ****** *** **** ***** ******* ******* ******* **** ***** ******* ******* ******* **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ***** ***** hahahaha* ** ***** *** hahahaha **** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha *** hahahaha **********
  • dyco dyco:
    ***** ** ** ******* ******* ******** **
  • dyco dyco:
    **** hahahaha* ***** **** *********
  • dyco dyco:
    **** ***** ** **
  • dyco dyco:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    ****** **
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ***** **** ***** ***** ****** **** ***** ** ****** ***** ******* hahahaha** ** ** ******* ******* ******** **
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ** **** **** ***** ** ** ******* ******* ******** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • dyco dyco:
    ******* *** * *** ********* ***** ****** ***** **** *** ***** ****** ***** ****** ********** ******** hahahaha* ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • dyco dyco:
    dyco dyco: *** ********* ******* ***