Help help

cok_müptezel

Yeni üye
Babuşlar kızçelerimi Mart başında dikmiştim balkonda saksıda büyüyor havalar 2 hafta kapalı gittiği için bitkilerde bi duraklama dönemi oldu diye düşünüyorum bu ilk deneyimim 2 tur güvercin gübresi verdim bitkilerin geleceği beni endişelendiriyor sizden ricam bi görüş bildirmeniz tahmini 40 45 günlükler ama dediğim gibi 2 hafta güneş vurmadı desem yeridir.
QKJYej.jpg

QKQGln.jpg
QKQSqQ.jpg

cok_müptezel

Yeni üye
Cvp: Help help

Hemşerim valla ben terimleri pek anlamıyorum aklımızı alan bi cigaranın tohumları ::) pekte tecrübeli olmadığımdan fikir danışmak niyetim

deli34

Yeni üye
Kanka bende ilk growa başladım ama tohumlar genetik benim sponsordan aldim ondan sonra gübre felan aldım kanka bunlari daha güneş gören bi yere koysana kanka sen gübre de bilmiyorum yani güvercin gübresi tek yeterli olur mu diye bi de o bitki cok bodur kalmış kanka 40-45 güne göre Özerhisarın şeyi görünce vay dedim ****:D

cok_müptezel

Yeni üye

? bu sitede dolaşırken en son aklıma gelicek bi Balıkesir liye denk gelmekti o da oldu ? kanka güneşi öğleden sonra full alıyo dediğim gibi 2 hafta havalar kapalıydı ya o zaman bodur kaldılar gübre nasıl TEM’in edicez netten mi

deli34

Yeni üye

cok_müptezel' Alıntı:
? bu sitede dolaşırken en son aklıma gelicek bi Balıkesir liye denk gelmekti o da oldu ? kanka güneşi öğleden sonra full alıyo dediğim gibi 2 hafta havalar kapalıydı ya o zaman bodur kaldılar gübre nasıl TEM’in edicez netten mi

Hahahah kanka aynen ya yalniz degiliz merak etme var bi kac muptezel daha burlarda , kanka https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=7085 benim konuya bi bak istersen orda gubreleri resimli attım olmasi lazim yani o gubreleri aldim ben kanka gubreyi de growkent.com’dan ya da toprakvesu.com’dan temin edebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ********* ******* ********* hahahaha ***** ********** ***** ***** hahahaha *** ***** hahahaha ********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kokokoco kokokoco:
    *** ********* ********** ******** hahahaha* hahahaha**** ***** ****** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** *** ******** ****** *** ******** ***** *** ********** *** ****** ********* ***** ****** **** ***** ********
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ****** ** ***** *** ***** ****** ***
  • Şakkir Şakkir:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** **** ******* hahahaha** * *** ** **** ** **** hahahaha ******* ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ******* ****** ********** ***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • Şakkir Şakkir:
    hahahaha**
  • Şakkir Şakkir:
    **** *** ********** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** ********* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha***** **** hahahaha*** ** ** ****** hahahaha* hahahaha** hahahaha ** **** *** ***** **** hahahaha*** ** ***** ***** **** ******** ********** **
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ******* **** hahahaha hahahaha* ***** **** ******** ********* ********** ********* ******** hahahaha** ** ****** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********* ******* ****** ***** *** ****** ********* ***** ******* **** hahahaha hahahaha* ***** **** ******** ********* ********** ********* ******** hahahaha** ** ****** ****** ******
  • Şakkir Şakkir:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ** ****** *** **** *** ** ***** **** hahahaha *** **** ******** ******** ****** ********** **** ******* hahahaha *****
    bandaleros bandaleros: ******* ** ****** *** **** *** ** ***** **** hahahaha *** **** ******** ******** ******...