Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Sati

Yeni üye
kanka hızlı gıdenlerın sonu usran bılgın olsun dıkkatlı ol
Growerlık konusunda eksiklerim çok, ama bu işe geçen pazartesi başlamadım knk :)
Evet haklısın riskli işler olduğunu bazen uzaktan bazen yakında bazen sabah 6da kapıya vuran koç başından tecrübe ettik malesef.
Hamama giren terler, yapcak bişey yok.
Bütün riskin farkında olarak yaşıyoruz, napalım...

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Growerlık konusunda eksiklerim çok, ama bu işe geçen pazartesi başlamadım knk :)
Evet haklısın riskli işler olduğunu bazen uzaktan bazen yakında bazen sabah 6da kapıya vuran koç başından tecrübe ettik malesef.
Hamama giren terler, yapcak bişey yok.
Bütün riskin farkında olarak yaşıyoruz, napalım...
Allah utandırmasın dostum ne diyim kızlara sahip çık zaman kötü ırıspı olmasınlar. Hasatın bol gönlün relax kafan herdaim güzel olsun.

Kinyas Tutmaz

Yeni üye
herkese selam, bikaç aydır fırsat buldukça hatim etmeye çalıştım forumu, yeni üye oldum sponsordan tohumlarımı az önce sipariş ettim ve ilk growuma bikaç hafta içinde başlamayı düşünüyorum, aslında ilk growum sayılmaz 2005 yılında, çat pat ingilizcem ile(google translate bile yoktu) yabancı sitelerden anladığım kadarı ile 3 grow yapmıştım sadece sonuncu başarılı olmuştu ama onunda yarıdan fazlası küflenmişti, aslında o zamanlar gayet ucuz birşeydi ama çorbacılarla muhattap olmamak için büyütmüştüm. şu an ise bütçeyi ciddi anlamda sarsıyor çorbacılarla sık görüşmek.

grow yapmak için türkçe ve her konuda detaylı bilgi sunan bu forum gerçekten bizim için büyük bir şans, bilgi paylaşımı ve sorunlarla ilgilenen tecrübeli arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim. herkesin growu gönlüne göre olsun

Yeni Kayıt Olan Kullanıcılarımız Bu Konudan Kendilerini Tanıtabilirler.
Türkiyenin İlk Ve Tek Esrar yetiştirme kanalı Tohumsuz Esrar'ın Resmi Forum'una hoş geldiniz.

:exclamation: Tanışma ve Hoşgeldin Mesajları Dışında Bir Konuda Mesaj Oldugunda, Mesajınız Silinecektir.
:exclamation: Ayrı Bir Konu Açarak Kendini Tanıtan Arkadaşların Konusu Silinecektir
Selamun aleyküm herkese growlarında başarılar dilerim böyle bir forum iyi ki var bilgi paylaşıldıkça güzel

acidenjoyer

Yeni üye
selamlar kankalar yeni keşfettim burayı yeni keşfettim. ben cigara takılan ve psikodelik maddelerin olması gereknden çok seven bi kardeşinizim. öğrenciyim seneye izmirdeki üniversitemi bırakıp polonyaya sevgilimle beraber üniversite okumaya gidicem bol dumanlar iyi tripler herkese

powered

Üye
selamlar kankalar yeni keşfettim burayı yeni keşfettim. ben cigara takılan ve psikodelik maddelerin olması gereknden çok seven bi kardeşinizim. öğrenciyim seneye izmirdeki üniversitemi bırakıp polonyaya sevgilimle beraber üniversite okumaya gidicem bol dumanlar iyi tripler herkese
Dostum ne yaptın gittin mi inşallah gitmişsindir kurtar kendini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • cokorama cokorama:
    *********** ** *** dready**********
  • AmanBee AmanBee:
    dready**********
  • zero00 zero00:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ******** ****** ** *
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ***** ***** ********** ******
  • AmanBee AmanBee:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
  • AmanBee AmanBee:
    dready**********
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • cokorama cokorama:
    ******* ** dready ***** dready**********
  • E ErdemRS6: