Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Amatrgrowr_47

Yeni üye
Cvp: Hoşgeldiniz - Tanışma Konusu[Tek Konu]

Abilerim,ablalarım , kankalarım kardeşlerim bu işte yeniyim bol bol bilgi edinmeye çalışyorum. Outdoor yapıyorum. Kpfteciden ayıklanmış tohumları saldım 10 15 cm kadar büyüdü gayet sağlıklı ama tohum üretmeye başladı ufak ufak sanirim bitki erkek. Dişiye döndürmek  mümkünmüdür
Tohum sanırım dişi devşirebilirmiyiz 

falken

Üye
merhaba arkadaşlar.
uzun süredir okuyor fakat katılım sağlayamıyordum.hayırlı olması dileğiyle.

president

Müptezel
Merhaba ben Abuzer 8 yıldır esrarla bağımlıyım. Esrar içmeyi çok seviyorum torbacılardan nefret ediyorum grow yapmak terör örgütlerine para lazandıröaöak istiyorum. Allah elverir ömrüm görürse. Esrar bitkisinin ülkemizde yasal olmasını istiyorum. Tohumsuz esrarı fanıyım. Ripleyi rabbit silas abiyi alektra autodört100yirmiyi freebirdü kalifajointi ve alayınızı sevyrm.sarma içmeyi sevmem kova tercih ediyorum kimyasala karşıyım. Kendimi çok severim. Golden retvieverlara bayılırım.

bende doldurayım burayı, son 3-4 yıldır keyif kullanıcısıyım arada içiyorum fakat son 4 aydır harmanım dedim bu böyle olmaz neden kendi malımızı yetiştirmeyelim zaten az kullanıyoruz :) stresli işlerden torbacılardan uzak durmaya karar verdim bu işe girdim ayrı bir strese girdim :D mahsulümü alınca burayı belki daha güzel doldurabilirim iyi forumlar hepinize, chatte ki vatandaşları bende seviyorum.

Cengoxl

Kıdemli Üye
İngilterede geçirdiğim 2 yıl içinde tanışıp birçok kez birlikte olduğumuz ve anlatmaya saatler yetmeyecek anılara sahip olduğum hatta o yokken hep kendimi yalnız hissetmeme sebep olan sevgilim MarryJane den yine bir kış akşamı veda edip ayrılalı neredeyse yine bir 2 yıl olmuştu. Türkiyeye dönmüştüm. Artık anadolunun kurak topraklarında MarryJane'imin o mükemmel kokusunu ciğerlerime çekemiyor THC marka rujlu dudaklarına yapışamıyordum. Birkaç kez Türkiyede ona benzer birkaç kişi ile birlikte olmuş olduysamda, o spreyli ağır ve ucuz kokularından tiksinip, tövbe etmiştim. MaryJane artık yoktu. Tam umudumu yitirecekken kirli sakallı, sürekli güneş gözlüğü takan Diyarbakırlı bir prens ansızın çıkageldi youtube ekranında karşıma, arif'in manchester a attığı golü ararken . Rüyalarımızın gerçek olabileceğini fısıldıyordu usulca. Birden aşkımın rüzgarda dalgalanan yeşil saçları ve bütün bedenimde hissettiğim o eşsiz kokusu ile bana doğru koşarken buldum kendimi birçare sönmemek için direnen sigaramın dumanında,
Neyse kankalar sonuç olarak buraya geldik işte hikaye uzar gider kafa milyon, ismim Genny yaş 26, bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar ...
Helal bro ne edebiyat parçalamışsın be mübarek:rolleyes:

a-420

Müptezel
Yeni Kayıt Olan Kullanıcılarımız Bu Konudan Kendilerini Tanıtabilirler.
Türkiyenin İlk Ve Tek Esrar yetiştirme kanalı Tohumsuz Esrar'ın Resmi Forum'una hoş geldiniz.

:exclamation: Tanışma ve Hoşgeldin Mesajları Dışında Bir Konuda Mesaj Oldugunda, Mesajınız Silinecektir.
:exclamation: Ayrı Bir Konu Açarak Kendini Tanıtan Arkadaşların Konusu Silinecektir
Merhaba tohumsuzlar''da Artik Bende Varim.

Asansor

Yeni üye
24 yaşındayım uzun süredir keyfi olarak kullanıyordum bir ara yetiştirmek için hevesim vardı üye oldum fakat imkanlar dahilinde gerçekleştirme fırsatı olmadı gerçekleştiren insanlar tanıdım onlarla pastanın paylarını yedik gün geçtikçe mede düşen arkadaşlar bir bir karakterini bozmaya başlayarak gözümüzde kendini sildi ama çorbacılar çizgisini her daim korudu kalbi güzel insanlara selam olsun.

Sati

Yeni üye
Herkese selam, forumu uzun zamandır takip etmekle beraber aranıza katılma kararını yeni aldım, yaş 28 şehir İstanbul.
100 kök indoor çalışıyorum bu sıralar, sanırım açık olmuştur :)
Burda fikrine bilgisine ihtiyacım olan kişi çok, umarım aranızda eksiklerimi ve hatalarımı düzeltip, maksimum verim alma yolunda sizden faydalanabilirim.
Afiyetle kalın :)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Herkese selam, forumu uzun zamandır takip etmekle beraber aranıza katılma kararını yeni aldım, yaş 28 şehir İstanbul.
100 kök indoor çalışıyorum bu sıralar, sanırım açık olmuştur :)
Burda fikrine bilgisine ihtiyacım olan kişi çok, umarım aranızda eksiklerimi ve hatalarımı düzeltip, maksimum verim alma yolunda sizden faydalanabilirim.
Afiyetle kalın :)
Hoş geldin dostum sanırım sıfırı fazladan bastın yada takılı kaldı tuş. Ne diyim bol hasatlar. Herşey gönlünce olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****