Hollanda piyasası

Ü

Üye silindi 25098

Guest
kanka grami 12.50 eu falan demis bu nasi uygun fiyat la cok pahali Turkiye ile karsilastirinca ucuz gozukuyoda turkiyenin durum zaten yerin dibinde :D bana pahali geldi yine esrara bu fiyatlari vermek uzer diger verdigi seyler uygunmus ama

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Daha ne kadar uygun olabilir ki ? Bursa bu paket sigara 20 birim para.
kanada ontario da oz 100-120 dolar geziyodu genelde cok egzotik yukari sigaralar 150 ye kadar cikabiliyodu max 200 gorur bir oz da 28 gram onunla hesapla yani o fiyatlar daha uygun oluyor

Kuşcu

Kıdemli Üye
Adamlar asgari ücretinin sadece 12.5 birm parasıyla alıyor biz ise 200 lirasıyla aradaki baya bi fark var

Manu Sensi

Yeni Üye
Adamlar asgari ücretinin sadece 12.5 birm parasıyla alıyor biz ise 200 lirasıyla aradaki baya bi fark var
öyle hesaplanmaz.
vatanda aylık 2825tl
gurbet olan holland'da 1684 euro
türkiye'de gramı 200tlden bi asgari ücretli tüm aylığıyla 14gram esrar alabilirken
hollandda gramı 12.5 eurodan 134gram esrar alabiliyor.

Manu Sensi

Yeni Üye
ama tek ''önde olduğumuz'' bir madde vardır o da eroyin. memlekette kum gibi eroyin var.
extacy ile mallaşılan tek ülkeyiz heralde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E Eagle:
    Sponsor disi ban yiyosun
  • Gabakcı Gabakcı:
    yok ben sponsardan almadım
  • C co2 lover:
    ben çorbacı tohumunu 3gün su bardağının içinde beklettim. inanılmaz kök verdi.illa peçeteye almak zorunda da değilsin. eski usül bi kabın içine koyup tohumları birbirine çarptırdıktan sonra toğrağı eşelemeden üstüne koy.yan taraftan azcık toprak alıp üstüne karınca yuvası gibi tepe yapsan hem kaybolmaz hem de merak edip baktığın toprağı kazmamış olursun
  • E Eagle:
    Valla kanka anlamadim bende bizmi yapamiyoz yoksa sorun ne ama olmuyo bi turlu
  • E Eagle:
    Kanka cok mantikliymis bu taktik basarili sagol
    co2 lover' Alıntı:
    ben çorbacı tohumunu 3gün su bardağının içinde beklettim. inanılmaz kök verdi.illa peçeteye almak zorunda da değilsin. eski usül bi kabın içine koyup tohumları birbirine çarptırdıktan sonra toğrağı eşelemeden üstüne koy.yan taraftan azcık toprak alıp üstüne karınca yuvası gibi tepe yapsan hem kaybolmaz hem de merak edip baktığın toprağı kazmamış olursun
  • C co2 lover:
    tohumu ekmeden önce toprağı sulayabilirsin.tohumu koyduktan sonra su dökmek yerine sprey ile fıs fıs yapsan daha uygun
  • E Eagle:
    Bende cok corbaci patlattim kanka gecmiste nezaman indir basladim aldigim tohumlari patlatamadim
  • C co2 lover:
    geçmiş olsun.oluyor böyle. bi sonraki growda cin gibi olursun.bu aşamalar geçici hep gülüyorsun en son
  • E Eagle:
    Bnde atiyodum bardaga 2. Gunde catliyodu sonra pamuk arasina aliyodun burda 1 gun bike cok tohum suda curur diyorlar die 12 saat beklettim olmadi
  • E Eagle:
    İns kanka
    co2 lover' Alıntı:
    geçmiş olsun.oluyor böyle. bi sonraki growda cin gibi olursun.bu aşamalar geçici hep gülüyorsun en son
  • Gabakcı Gabakcı:
    hacı daha önce 3 tohum ekdim
  • Gabakcı Gabakcı:
    sadece bardaha ekdim fide verince saksıya aldım
  • Gabakcı Gabakcı:
    ama hiç sıkıntı yaşamadım
  • Gabakcı Gabakcı:
    şimdi
  • Gabakcı Gabakcı:
    aldığım tohum aynı tohum
  • Gabakcı Gabakcı:
    ama patlamıo
  • Gabakcı Gabakcı:
    acaba 1 yıl oldu
  • Gabakcı Gabakcı:
    ondanmı
  • Gabakcı Gabakcı:
    dicem
  • G ginpassion:
    @Kanka buralardamısın
  • Gabakcı Gabakcı:
    4 ektim 1 tanesi fide verdi
  • E Eagle:
    Valla bilmiyom ki kanka tohum uzin sure kalinca kabugu kalinlasiyo diyo ustalar
  • E Eagle:
    Bide nasil sakladin cit posette karanlikda buz dolabinda saklayin diyorlar
  • F fastest:
    selam herkese
  • F fastest:
    growkent magicplant toprakvesu dışında aynı malzemelere ulaşabiliceğimiz bi alternatif bilen varmı
    F fastest: growkent magicplant toprakvesu dışında aynı malzemelere ulaşabiliceğimiz bi alternatif bilen varmı