Hydro ph dalgalanması

Agamm

Yeni üye
hydro yapan arkadaşlar dwc sistemde neden sürekli ph dalgalanması olur acaba ? Gübreler genederal hdryo nova max.. besinleri suyu kariştiriyorum ayarliyorum fakat 4 saat demeden 8 lere çikiyor ph..bilgisi olan varmi acaba ?

Agamm

Yeni üye
Kardo benim kullndiğim novamax larinda ph stabilize özelliği var onuda geçtim an serisi var elimde ayireten onunda ph perfect teknolojisi olmasina rağmen gene çok kisa sürede yükseliyor ph.
şunu anlarim kardo 3-4 gün sonra değişse ph tmm okeyim ama 4 saatte değişmesi normal değil..

Agamm

Yeni üye
Kardo yarin sulari sifirlayip tekrardan deneyeceğim bakalim dediğini.. elimde var toz olanindan.. limon tuzu bile kullandim ama sonuç hep ayni 4 saatte 8 lere çekiyor ph.. neler neler denedim bir türlü çöZemedim kafalari yicem

Agamm

Yeni üye
Ben canna ph down organic kullaniyorum ama çözemedim bir türlü.. bu ph yüzünden hastalik sahibi olucam yakinda az kaldi

Agamm

Yeni üye
Eyvallah kardo yarin geçeyim siparişi deneyeyim inşallah geçer.. bu ph yükselmesi büyük darladi beni

casperalive

Kıdemli Üye
hydro yapan arkadaşlar dwc sistemde neden sürekli ph dalgalanması olur acaba ? Gübreler genederal hdryo nova max.. besinleri suyu kariştiriyorum ayarliyorum fakat 4 saat demeden 8 lere çikiyor ph..bilgisi olan varmi acaba ?
kanka sisteminden bahsedermisin bende düşünüyorum dwc

Agamm

Yeni üye
güncel bir resim paylaşsana kanka,zahmet olmazsa
Kardo çok foto olayina girmiyorum ben ama grow sitelerinde hali hazirda satilanlad var bir tane al bak istersen kafanda şekillenir az çok nasil çaliştiği sistemin.. yada hiç bilemedin youtube hydro dwc cannabis yaz bak. Çok basit bir sistem.

TheBigBongTheory

Kıdemli Üye
Cok kucuk ayrica dwc tarzı bu sen damlama sisteminden al
Tamamı hidroton dolu olup üstünde halka damlama yapanlardan mı? Auto için yine 15 litre mi? Ben en az bakım gerektireni yapmak istiyorum. Aeroponics sanırım öyle.
Yurt dişinda yaşamiyorsann neden bundan alacağim die uğraşacaksin birsürü para harcayacaksin ki.. illa aerponics yapacağim diyorsan birşey diyemem ama basit bir dwc sistemi kurabilirsin kendine..
Yurt içinde de bulunuyor bu ürün kanka.

Agamm

Yeni üye
Tamamı hidroton dolu olup üstünde halka damlama yapanlardan mı? Auto için yine 15 litre mi? Ben en az bakım gerektireni yapmak istiyorum. Aeroponics sanırım öyle.

Yurt içinde de bulunuyor bu ürün kanka.
Bence boşa masraf bro tabii takdir senin genede.. az bakim gerektiren düşüncesiyle yaklaşirsan olaya yanilirsin bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: