Hydro ph dalgalanması

Kanka mümkünse pH tamponlarını ürünün kendi markasını kullan ve organk kullanma organik materyaller pH dalgalanması çok yapıyor ve yosunlaştırıyor.gübreleri hangi sırayla karıştırıyorsun ve aralarında ne kadar zaman aralığı bırakıyorsun

general hydrophonics ph down kullanırsan en az 2-3 gün sabit tutar kankam
T.aquatica general hidrophonic. Ph down ve up ec değerini yükseltiyor!!
Ph dalgalanması da hidro sistemler de olur bunun için sadece hydro besin kullanmalısın! Ama dalgalanma yine olur!
Ben T.A. General hidrophonic besin kullandım ve aynı marka up ve down kullandım yine dalgalanma yaşadım ama en fazla 2 gün oldu bu. General hydro toprak ,coco ve hydro da kullanılabilen besin. Ve ayrica ph down bittmis di canna ph down kullandim ec degerinde bir degisklik yaratmiyordu Şimdi canna aqua deneyeceğim bakalım bunun sadece hydro sistemler için üretildiğini söylüyorlar.

T.aquatica general hidrophonic. Ph down ve up ec değerini yükseltiyor!!
Ph dalgalanması da hidro sistemler de olur bunun için sadece hydro besin kullanmalısın! Ama dalgalanma yine olur!
Ben T.A. General hidrophonic besin kullandım ve aynı marka up ve down kullandım yine dalgalanma yaşadım ama en fazla 2 gün oldu bu. General hydro toprak ,coco ve hydro da kullanılabilen besin. Ve ayrica ph down bittmis di canna ph down kullandim ec degerinde bir degisklik yaratmiyordu Şimdi canna aqua deneyeceğim bakalım bunun sadece hydro sistemler için üretildiğini söylüyorlar.
Besinde hi sıkıntıdan ziyade up down konusunda sıkıntıya yaşanıyor galiba tam kapsamlı tek bir gübre vardı yurtdışı da s aw satılıyor baştan sona tek bir gübre kullanıyorsun

Kardo benim kullndiğim novamax larinda ph stabilize özelliği var onuda geçtim an serisi var elimde ayireten onunda ph perfect teknolojisi olmasina rağmen gene çok kisa sürede yükseliyor ph.
şunu anlarim kardo 3-4 gün sonra değişse ph tmm okeyim ama 4 saatte değişmesi normal değil..
ne yaparsan yap ph sabitleyemessin bende senin gibi bir duruma düştüm youtubeden edindiğim bilgilere göre bu bitkinin köklerinden nefes alıp verme olayı var yani suda faydalı bakterileri içine çekip sonrada geri salma durumu var insan nasıl oksijen çekip karbondioksit salıyorsa buda aynı şey bundaki karbondiosit suyun ph değerini sadece yukarı çekiyor bir çözüm var oda makinasını almak izlediğim videoda fiyatı 700 dolar civarıydı sistemin içine bir sensör ve boru sallıyor diğer taraftada ph down ph up otomatik ayarlıyor düştümü çıkarıyor çıktımı düşürüyor umarım yardımcı olmuştur kanka

ne yaparsan yap ph sabitleyemessin bende senin gibi bir duruma düştüm youtubeden edindiğim bilgilere göre bu bitkinin köklerinden nefes alıp verme olayı var yani suda faydalı bakterileri içine çekip sonrada geri salma durumu var insan nasıl oksijen çekip karbondioksit salıyorsa buda aynı şey bundaki karbondiosit suyun ph değerini sadece yukarı çekiyor bir çözüm var oda makinasını almak izlediğim videoda fiyatı 700 dolar civarıydı sistemin içine bir sensör ve boru sallıyor diğer taraftada ph down ph up otomatik ayarlıyor düştümü çıkarıyor çıktımı düşürüyor umarım yardımcı olmuştur kanka
Alet yoksa hergün ph ölçmek durumundayız değil mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: