Hydroguard ürünü bulamıyorum buna eş değer ürün bilgisi olan var mi

C

Canna

Guest
Ne amacla kullanmak istiyorsun, bitkileri hastaliklardan korumak icinse evet var, ama sen önce ne amacla kullanmak istedigini belir, bu isin organik cözümleride var.

C

Canna

Guest
Kök cürümesi nasil oluyor, aciklamisin. Kökler eger oksijen almaz ise, yani toprak kurumadan sulama yapilirsa cürür, eger kök güclendirme olarak düsünüyorsan, Hydroguard bitkiyi ve topragi hastaliklardan korur diye biliyorum yalnisim varsa düzelt

Organik

Kıdemli Üye
Vodojuice ve Great White gibi ürünlerin alternetif olabiliceğini araştırmıştım daha önceden hatta bu konuyla ilgili bir firmayla iletişime bile geçtim fakat tamamen toprağa yönelik ürünler ürettikleri için dahada da hüsrana uğradığımı hatırlıyorum bu iki ürüne bir bakmanı tavsiye ederim iyi gelicektir.Ayriyetten bunları kullanmadan önce hidrojen peroksit kullanmanı tavsiye ederim yarım saat kadar rezervuarda dolaştır sonra komple dök suyu dwc değişik bir olay ıvırı zıvırı çok soğutucu şart oluyor ben 4 ay sonunda bitkiyi atmak zorunda kaldım umarım düzeltebilirsin durumu kolay gelsin :)

koala

tembel hayvan
Vodojuice ve Great White gibi ürünlerin alternetif olabiliceğini araştırmıştım daha önceden hatta bu konuyla ilgili bir firmayla iletişime bile geçtim fakat tamamen toprağa yönelik ürünler ürettikleri için dahada da hüsrana uğradığımı hatırlıyorum bu iki ürüne bir bakmanı tavsiye ederim iyi gelicektir.Ayriyetten bunları kullanmadan önce hidrojen peroksit kullanmanı tavsiye ederim yarım saat kadar rezervuarda dolaştır sonra komple dök suyu dwc değişik bir olay ıvırı zıvırı çok soğutucu şart oluyor ben 4 ay sonunda bitkiyi atmak zorunda kaldım umarım düzeltebilirsin durumu kolay gelsin :)
kankam voodo veya great white kullanıcaksan h2o2 kullanmamlısın mikorizaları öldürür. dwc yaparken kök çürümesinden kaçınmanın 2 yolu var biri full steril gitmek diğeri de sudaki mikoriza miktarını arttırmak. full steril için günlük h2o2 takviyesi verebilirsin. h2o2 24 saatte h2o'ya dönüşür etkisini kaybeder. diğeri de great white,orca,voodo ile mikoriza miktarını artttırmak. bunları yaparken ilk haftalarda su değişimden de kaçınmalısın ki köklerin sudaki mikroorganizmalardan eksik kalmasın değişmesi gerekirse de yarı yarıya tavsiye ediliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
    G GaribanMüptezel: ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***