HYDROPONİC BAŞLAMAK İÇİN

Xstanbul34

Yeni üye
HERKESE MERHABA ARKADASLAR HYDROPONİC SİSTEM KURACAĞIM TEK Bİ TOHUM EKECEĞİM NELER ALMAM GEREKLİ VE NASIL DEVAM ETMELİYİM YARDIMCI OLACAK ÜŞENMEDEN ANLATACAK ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

r u high?

Yeni üye
Dostum oncelikle hidroponik sistemle baslaman buyuk bir yanlis onu diyeyim. En kotu coco ile basla sonucta o da hidroponik sayilir. Ayrica forumda ve Oguzun ikinci kanalda baslangic icin ihtiyacin olacak genel bilgiler mevcut kimse onlari toplayip buraya tekrar yazmaz benden soylemesi.

Xstanbul34

Yeni üye
Cvp: HYDROPONİC BAŞLAMAK İÇİN

r u high?' Alıntı:
Dostum oncelikle hidroponik sistemle baslaman buyuk bir yanlis onu diyeyim. En kotu coco ile basla sonucta o da hidroponik sayilir. Ayrica forumda ve Oguzun ikinci kanalda baslangic icin ihtiyacin olacak genel bilgiler mevcut kimse onlari toplayip buraya tekrar yazmaz benden soylemesi.

Kanka zoru basarmak istiyorum çok güzel hasatı var birde toprak kokusu yok sence basarabilirmiyim ?

alper1925' Alıntı:
Bir tohumsuz tavsiyesi lightmix toprak ile başla bence bro

Kanka hasat 4/1 düşüyor tek bitki yapacam değsin diye bide çok hoş geliyor hydro kökleri felan görüyon denemeye degermi sence

emre9670

Yeni üye
kanka hydroyla başlayabilirsin bi sakınca yok günde 2 kere ph kontrolü yapıcaksın ve jenaratör gibi birşeye bağlaman lazım olası elektrik kesintisi durumu içi n ama olmayacak iş değil yani

Xstanbul34

Yeni üye

emre9670' Alıntı:
kanka hydroyla başlayabilirsin bi sakınca yok günde 2 kere ph kontrolü yapıcaksın ve jenaratör gibi birşeye bağlaman lazım olası elektrik kesintisi durumu içi n ama olmayacak iş değil yani

Vazgeçtim kanka en iyisi toprak tohumu şimdi bardağa atacağım tohumu patlatıp saksıya aldıktan sonra balkona koysam ne kadar süre orda büyetmek uygun olurmu sonra içeri alsam

Antonyo35

Yeni üye

Kanka zoru basarmak istiyorum çok güzel hasatı var birde toprak kokusu yok sence basarabilirmiyim ?

Kanka hasat 4/1 düşüyor tek bitki yapacam değsin diye bide çok hoş geliyor hydro kökleri felan görüyon denemeye degermi sence

Hasat 4/1 düşüyor ancak benimde ilgimi çeken yetişme hızı %50 daha fazlaymış bu 1 kat daha fazla hasat zamanı demek,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ********
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ****** **
  • K Kolpa.:
    +1
  • K Kolpa.:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
    ******* **** ****** ***** ** ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
  • G GaribanMüptezel:
    *** ******* ** ***** ***** ****** ********** **** ***** ***** **
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* dready** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready***** ***** ********* **********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** *** **** *** ** ******** ***** ***** ****** ******* **** *******
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** dready*
  • G GaribanMüptezel:
    ******* ********* ** *
    dready****** ** ****** ***** **** ** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready********** *** ***** ******* **** ****** ********* ********
  • G GaribanMüptezel:
  • K Kolpa.:
    * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** *********
    +1
  • B biggie34_:
  • M Merciless:
    dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** ********** ********** ***** *** ****
    M Merciless: dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** **********...