IŞIK ÖNERİ

sirius_

Yeni üye
6bitki bakmak istiyorum ışık önerisi hps sistemim var ampullum yok bilgili arkadaslar bi ilgilenirse 1adet 300w cobled full spectrum ışığım var

Kanka hps sistemin kaç watt ise ona göre ampul al zaten önümüz kış sıcaklık konusunda çok sıkıntı yaşamazsın

Woppy

Ordinaryüs
Knk vegde 400w kurtarır bloomda 600w HPs tak tabiki hps sistem kullanıyorsan havalandırma da ona göredir diye umuyorum.

C

Canna

Guest
Dostum 6 bitkiye bakmayi düsündügün kabin büyüklügü nedir, isik bitki basina degil kabin büyüklügüne göre, yani aydinlatmak istedigin alana göre hesap edilir, sen 1 metre kare alana yeterli isigi ver istesen o alana 10 saksi koy.HPS isik rengi olarak cicek icin uygun bir isiktir, vegte sana 6500 k beyaz isik gerekli, örnegin MH

sirius_

Yeni üye
Dostum 6 bitkiye bakmayi düsündügün kabin büyüklügü nedir, isik bitki basina degil kabin büyüklügüne göre, yani aydinlatmak istedigin alana göre hesap edilir, sen 1 metre kare alana yeterli isigi ver istesen o alana 10 saksi koy.HPS isik rengi olarak cicek icin uygun bir isiktir, vegte sana 6500 k beyaz isik gerekli, örnegin MH
kabinim 2x2 kabin mh ışığım var ama aynı zamanda 200w 1adet beyaz ledimde var kabinimin suan çıkıs fanı dahil herseyi var çıkıs fanı takmadım tam kapanmıyor ve bulundugu yerde bi rüzgar sürkülasyonu var

Woppy

Ordinaryüs
Brom hps bloomda kullanmalısın vegde MH demek istedim veg döneminde 400w ısık işini görür manasında knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    *** hahahaha***** ***** *******
  • T thescq:
    +1
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: