Işık konusunda yardımınıza ihtiyacım var

halBukin

Yeni üye
bro ışık için en az 2-3 k ayırman lazım havalandırma içinde o şekilde en önemli hususlar bunlar yani 1000 liraya da olur da cfl falan kullanman gerekiyor o konu ayrı Bi olay pek bilgim yok ama senin kabine en az 200w qb ideal olur

bununla iletişime geç kanka pazarlık yap ürünler iyi
anladım kanka da çok geliyor bana daha uygun ya da alternatifi felan yok mu ışık konusu önemli olduğunu biliyorum ama ayırabildiğim bütçe bu kadar yani

CheGuevaraTR

Müptezel
yok bro bütçe ayırmadan bu işlere girişmeyin bence uğraştığına değmez havalandırma ve ışıktan kısarsan mutlu etmez seni bu iş önerim o ürünler fiyat olarakta uygun, şuan iş görecek sistem kurmak minimum 10-12k arası aklında bulunsun

halBukin

Yeni üye
yok bro bütçe ayırmadan bu işlere girişmeyin bence uğraştığına değmez havalandırma ve ışıktan kısarsan mutlu etmez seni bu iş önerim o ürünler fiyat olarakta uygun, şuan iş görecek sistem kurmak minimum 10-12k arası aklında bulunsun
kanka şu ışık için ne diyorsun 2 bitki için olmaz diyorsan 400w reflektörlü balastlı mh ampul var set halinde hem büyüme hem de çiçeklenme dönemi için ayrı ampullü ne dersin

bro ışık için en az 2-3 k ayırman lazım havalandırma içinde o şekilde en önemli hususlar bunlar yani 1000 liraya da olur da cfl falan kullanman gerekiyor o konu ayrı Bi olay pek bilgim yok ama senin kabine en az 200w qb ideal olur

bununla iletişime geç kanka pazarlık yap ürünler iyi
slm beyler bende yeni katıldım buraya öncelikle 150*150*200 için ışık sistemi nasıl olmalı birde güvenilir yerden tohumu nasıl alırız cevabın için şimdiden teşekkürler

Nakra61

Yeni üye
Kral merhaba ben 170 170 kendim çadır yaptim tahtadan bir iskelet yaptım etrafını da naylon posetlen döndüm ışık sisteminide LED aldım 5 MT kırmızı 5 MT mavi ikisini birlestigin zaman mor ışık veriyor 10 amperlik trafo aldım 2 tane 100 Luk projektör var 4 tane de kız bakicam tohumları yurtdışından sipariş verdim Avusturya'dan yani kısaca ışık sistemi yeterli olur mu bana yardımcı olurmusunuz simdiden teskkurler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    deyorke deyorke: **********