Işık seçimi yardım

Regu

Kıdemli Üye
Kankam öncelikle tercih tabiki sana kalmış bu ışık hakkında hiçbir bilgim yok fakat ben almamanı öneririm sana şahsi tavsiyem yetiştireceğin kabine ve bitki sayısına uygun bir hps seti bakman bir grow ve bir Bloom alırsan daha iyi olur çift spektrum hps ler pek verimli değil. Ve bence hps en verimli ışık sistemidir eğer Led bakmak istersen de kaliteli ve garantili bir yerden almanı öneririm. Lamba sistemleri ve diğer ekipmanlar için
Growkent ve toprakvesu ya göz atmanı öneririm

Regu

Kıdemli Üye
4 bitkiyi en düşük maliyetli şekilde yetiştirmen için sana önerim 2 tane bez dolap al sırtlarını kesip ikisini arka arkaya birleştir içini myler ile kapla 600 watt grow ve Bloom hps al 19 litre 4 bez saksı ve grow Bloom Micro seti yanına da big Bud calmag vs alırsın fanları da durumuna göre. Bence daha güzel olur.

Zuzum

Yeni üye
4 bitkiyi en düşük maliyetli şekilde yetiştirmen için sana önerim 2 tane bez dolap al sırtlarını kesip ikisini arka arkaya birleştir içini myler ile kapla 600 watt grow ve Bloom hps al 19 litre 4 bez saksı ve grow Bloom Micro seti yanına da big Bud calmag vs alırsın fanları da durumuna göre. Bence daha güzel olur.
Sağol kanka ama ben hazır çadır olsun istiyorum daha acemiyim ilk 2 saksıyla başlayım istiyorum önerdiğim sette eksik veya fazla birşey var mı

Zuzum

Yeni üye
**** valla az önce conodan 100 TL bi üçlü aldım tütün içsem dahha iyiydi yapacak birşey yok bunu bi şekil kendim yetiştirmem gerek

Regu

Kıdemli Üye
Sağol kanka ama ben hazır çadır olsun istiyorum daha acemiyim ilk 2 saksıyla başlayım istiyorum önerdiğim sette eksik veya fazla birşey var mı
Evet ilk olarak oldukça küçük bir kabin
2. Olarak gübreleri yetersiz.
3.ph ölçer kağıtları kullanman gerek
4. Toprağı tavsiye etmiyorum plagron Light mix öneririm
5. Giriş fanı var mı emin olamadım

Zuzum

Yeni üye
Peki kanka bana bu siteden 2 saksı yetiştirecek bütün ekipmanları sepete ekleyip iyi bir ürün çıkarır mısın

Regu

Kıdemli Üye
kanka sorması ayıptır o hps sistemi taşıyabilecek mi bez dolap
Taşıyor kanka sadece güçlendirmek lazım o da zor birşey değil zaten çadır iskeleti de bez dolap iskeleti gibi önemli olan bez dolap alırken çelik boru olmasına ve birleşim noktalarının kaliteli olmasına dikkat etmek

Regu

Kıdemli Üye
3.500 TL bütçem kanka 2 veya 3 bitki
kankam kabin alırsan paranın yarısı ona gider zaten sana tavsiyem hala kendi kabinini yapman ben ışık fan yapman eğer hazır alıcam dersen sen bir tane kabin bak paranın kalanını bana söyle bende ona göre ışık fan gübre vs dizeyim senin için forumdaki arkadaşlara da sorarız

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • cane1919 cane1919:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • cane1919 cane1919:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • cane1919 cane1919:
    *** *** ****** **** *** **** ********** ** ******** ***** ****** ******* ********* *** ***** *******
  • cane1919 cane1919:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** *********** **** dready*
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ** **** *** ******* *** ********** ******** ******** ***** ***** *********** **** *******
  • cane1919 cane1919:
    *** ********* *** ** ********* ********* dready**** **** *** ********* *** ********* **** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready* ********* ********* ****** **
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** ******* ******* dready****
  • Avare Avare:
    **** ******** ******** ***** ****** ** **** dready*
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    ****** ******** ****** dready