Işık seçimi yardım

mokokoo

Üye
arkadaşa ek olarak can lıte filitre kullanmanı öneririm her yerde bu markayı öneriyorlar ph metre adwa yada hanna alabilirsin sarılar boş muş gübre olarakta biobiz organik an gübreleri sentetik organiklerde hatayı tolare etmek daha kolay diye biliyorum toprak olarak plagron lıte mix öneriyorlar saksı olarak bez saksılar öneriliyor birde air saksılar var ama daha pahalı

Zuzum

Yeni üye
karbon filtre ilk bir ay gereksiz sonra alsan iyi olur ben growsan marka kullanıyorum bence çok iyi değil.
ışık olarak bütçeye bağlı kanka qb ışıklar en pahalısı ama uzun dönemde kendini kurtarır fatura derdi çok yaşatmaz ben 300 watt cob led kullanıyorum sarı sitede var baya ilan ama gerçekten zorlayabilirsen kendini qb al ısı probleminde olmaz. birde ph metre çok önemli 60-80 liraya satılan sarı renkli phmetreler çok kötü ondan alacağına ya kağıt phölçer al ya da 300 liraya kıyıp adwa marka al kafan rahat olur.
gübre olarak ilk önce hangi takvimi takip edeceğine karar ver ben biobizz full set kullanıyorum ama tang programı var forumda o kesinlikle daha iyi hasat verir. ektiğinde ilk 15 gün gübre yok sonra başlıyorsun o yüzden ilk baştaq ona da çok masraf yapmadan kurtarırsın.
Kanka üç saksı için bu ışık yeter mi

Zuzum

Yeni üye
Kanka az önce formda konu gördüm cop ledleri birleştirip üstüne pc fanı koymuş ondan yapmayı düşünüyorum ayrıca dolap olarak da marangoza 70*70*180 boyutunda kontraplaka ile kaplı dolap yaptırıyorum içinde folya ile kendim döşeyip hava giriş çıkışlarını kendime özgü olarak ayarlamak istiyorum tahmini 3 bin tl gidiyor herşey dahil 2 oto için tohumlarım geldi ama kabin yok kankaaaaaa

Zuzum

Yeni üye
Kanka dilerim thc si bol olur inşallah :) fotoğraf koyda bende mes olayım az önce kubar diye satıln spreyli ilaç içirdiler:,-)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** ***** ********** ***** *** * **** ******** ********* ****** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** **** ******* ***** dready** ********* ******* ***** **** **** ******
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ******* *** ***** ********* * ******** ***** ********* ********* *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** ***** ********* *** ******** * ***** ******* ***** ** ****** ***** *** ***** **** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ********* ********* ******* ****** ******* ******** ********* **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • N nicozaniolo:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ** ********** *** **** ****** **** ***** ***** ********** *** ** dready**** ****** ******** *** **** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready ***** ********* ********** ********** ******** ***** ******* *** ***** ***** **** dready* ** ********* ** ****** *** dready* ****** ********* **** ***** ******* *********
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    kralartur01 kralartur01: **