ilk defa yapıyorum kurmayı düşündüğüm sistem lütfen eksik varsa söyleyin

tekbitkili

Yeni üye
selamlar arkadaşlar hevesli hir sekilde kendi bitkimi yetiştirmeye karar verdim.
2 bitki yetiştirmeyi düşünüyorum.
-led quantum board 301h.
-2 bez 11 lt saksı.
-bir pervane klipsli.
-simbo nem makinası.
-180 m sessiz fan.
-40 lt toprak.
-3 biobiz gubre.
-Çadır 80×80 180

Herşey gönlünce olsun fakat ph metre de alman lazım ve ileriki zamanlarda koku problemi için karbon filtre. Ledi de 240w yapacağını varsayıyorum on numara olur bu sistemde iki auto.

tekbitkili

Yeni üye
Herşey gönlünce olsun fakat ph metre de alman lazım ve ileriki zamanlarda koku problemi için karbon filtre. Ledi de 240w yapacağını varsayıyorum on numara olur bu sistemde iki auto.
dostum xlg 240 h-ab takcam led'e ph metre ve karbon filtre ekleyeceğim başka eksik gördüğün birşey varsa not alayım ?

ısı nem ölçer ve 100 lük giriş fanı al giriş fanı koçtaşta 50 tl civarı grow sitelerinde 150 lira haberin olsun. birde saksıları 15 lt al kafan rahat olsun içeride alanın olacak zaten

ta kendisi iki üç marka çeşiti de var hatta bir ay önce görmüştüm 50 lira bandındaydı gittim bende 120 liraya internetten almıştım küfür ettim kendime

zbambam

Kıdemli Üye
zaman ayarlı prizde lazım sana koçtaşta 2 marka var ondan da 2 adet al lazım olacak
horoz elektrik olandan 2 tane aldım ben dijital diye. 65 lira fiyatı. mekanik olanlar 30 lira. mekaniklerin içinde pil olmadığı için elektrik kesintisi vb. durumlarda kendini resetliyor. ayarladığınız zamanı unutuyo yani. uğraşmamak için dijital aldım.

horoz elektrik olandan 2 tane aldım ben dijital diye. 65 lira fiyatı. mekanik olanlar 30 lira. mekaniklerin içinde pil olmadığı için elektrik kesintisi vb. durumlarda kendini resetliyor. ayarladığınız zamanı unutuyo yani. uğraşmamak için dijital aldım.
mekanik olanı kullanıyorum iki yıldır dediğin gibi sorunla karşılaşmadım zaten manuel el gücüyle koruyorsun cihazı resetleme gibi bir ihtimali yok
edit: sen normal günün saatini durdurmasından mı bahsediyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1