ilk grow ilk kabin ilk kızlarım

ochizir

Üye
Kanka

Bu hangisi ben iyice karistirdim. :)) belini kirdigin mi? Yalnoz kanka sanirim uclardan sararmaya baslamis. Sanirim gubreyi fazla veriyosun
yok kanka bu fazla sulamadan kökü çürüyen bitkim :D belini kırdıgımı bak konuyu güncelledim ilk sayfada son halini paylaştım fena gitmiyor o

Hoca666

Müptezel
yok kanka bu fazla sulamadan kökü çürüyen bitkim :D belini kırdıgımı bak konuyu güncelledim ilk sayfada son halini paylaştım fena gitmiyor o
Ooo. Baya toplamis kanka. Belini kirmayi da eklersen tatmin eder heralde bu bitki seni :)
Kelle ucurma yapmissin. Baya arastirdim bu mevzuyu ve ben yapmama karari aldim kanka ya.

ochizir

Üye
Ooo. Baya toplamis kanka. Belini kirmayi da eklersen tatmin eder heralde bu bitki seni :)
Kelle ucurma yapmissin. Baya arastirdim bu mevzuyu ve ben yapmama karari aldim kanka ya.

kanka belki tkaiptesindir şu kuruyan çiçegimi paylaşayım seninle

bu kuruttugum küstürdüğüm çiçek

buda diğer belini kırdıgım çiçek sıkıntı yok dewamke

Hoca666

Müptezel
kanka belki tkaiptesindir şu kuruyan çiçegimi paylaşayım seninle

bu kuruttugum küstürdüğüm çiçek

buda diğer belini kırdıgım çiçek sıkıntı yok dewamke

Takiptayim tabiki kanka. Masallah ikisi de guzel toplamis. Ozellikle belini kirdigin. Bundan sonra hep kir :)))) kac gunluk oldu bunlar

ochizir

Üye
Takipteyim kanka. Onca sikintiya ragmen guzel gidiyo. Ben arkandan geliyorum. Gubrelerimiz ayni. Ben ayrica ciceklenme doneminin sonlari icin overdrive alip kullanmayi dusunuyorum. %25 daha buyuk somek vaad ediyor. ;) dumanin bol olsun. Kanka
bende overdrive alıcam kanka son 2 haftaya . şimdi bud candy siparişi verdim biraz sentetik katacagım çiçege

Hoca666

Müptezel
bende overdrive alıcam kanka son 2 haftaya . şimdi bud candy siparişi verdim biraz sentetik katacagım çiçege
Kanka ben de bio biz disinda sentetik ekleme dusunuyorum. Sen diyince bud candy e baktim neye yariyo diye. Pek ilgimi cekmedi. Big bud ekleyeyim diyorum. Ama auto takvimine nasil eklerim bilmiyorum. Bu konuda arastirma yaptin mi bilmiyorum

ochizir

Üye
Kanka ben de bio biz disinda sentetik ekleme dusunuyorum. Sen diyince bud candy e baktim neye yariyo diye. Pek ilgimi cekmedi. Big bud ekleyeyim diyorum. Ama auto takvimine nasil eklerim bilmiyorum. Bu konuda arastirma yaptin mi bilmiyorum
kanka big bud ile topmax aynı işlevi görüyor dediler o yüzden almana gerek yok dediler . chatte bi kaç arkadaşın tavsiyesi candy oldu ekstra sentetik takviyesi bide sonra overdrive alırsın dediler öyle yapacagım bende

Hoca666

Müptezel
kanka big bud ile topmax aynı işlevi görüyor dediler o yüzden almana gerek yok dediler . chatte bi kaç arkadaşın tavsiyesi candy oldu ekstra sentetik takviyesi bide sonra overdrive alırsın dediler öyle yapacagım bende
Himm. Bunu iyi ki soyledin kanka. Ben de almam big budu. Zaten ayni anda 5 gubre olacakti cekiniyodum. Thanks kanka :))

Son düzenleme:

Hoca666

Müptezel
rica ederim canım bol hasatlar sende bi konu açta takipleyelim senide
Var konu kanka. Linkini birakiyorum buraya

ochizir

Üye
Var konu kanka. Linkini birakiyorum buraya
takibe aldım kanka hayırlı hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.