Instashrooms

Falanfilam

Yeni üye
Beyler empire instashroomstan sipariş verdim. 18 gün oldu hala gelmedi. Instashroomstan daha omce siparis varanlar varsa ortalama kac gun suruyor gelmesi ?

Cvp: Instashrooms

Falanfilam' Alıntı:
Kankam ne alaka evimdeki mektup(posta) kutuma geliyo

Kanka senden imza almadan direk posta kutusuna konulma mevzusu için takipsiz mektup olması lazım ben bu konuda bir kaç deneme yaptım tr içi başka ptt şubesinden kendi evime boş mektup attım ama sadece apartman numarasını verdim bir ay oldu hala gelmedi. Şimdi bir deneme daha yaptım geçen cuma daire numarasını da vererek bir deneme yaptım o da halen gelmedi. Yani demem o ki türkiyede ptt takipsiz mektupları pek önemsemiyor. Takipsiz mektubu beklemek fransadan nehire atılan içinde not olan şişeyi 10 yıl sonra ege denizinden almak gibi bir şey bana göre.

Lekejeans1

Yeni üye
Ben ceza yatarken iletisimi hep mektup ile sagliyordum ve gitmeyen gelmeyen mektup hiç olmadi..takipsiz postalar cogunlukla gidiyor ama..bilemedim

sendemileyla

Yeni üye

Falanfilam' Alıntı:
Beyler empire instashroomstan sipariş verdim. 18 gün oldu hala gelmedi. Instashroomstan daha omce siparis varanlar varsa ortalama kac gun suruyor gelmesi ?

kanka hort gibi oldu ama durum nedir geldi mi?

borak

Yeni üye

Falanfilam' Alıntı:

kanka ben de empiredan sipariş verecem ama bitcoin ile ilgili bir sorum olacak. Sen 20 dolar yatırdım demiştin bi ara empire a. nasıl yatırdın kanka en az 200tl diyor btc siteleri. Sen hangi siteyi kullanıyorsun?

Falanfilam

Yeni üye

borak' Alıntı:
Falanfilam' Alıntı:

kanka ben de empiredan sipariş verecem ama bitcoin ile ilgili bir sorum olacak. Sen 20 dolar yatırdım demiştin bi ara empire a. nasıl yatırdın kanka en az 200tl diyor btc siteleri. Sen hangi siteyi kullanıyorsun?

Kanka ben paribu kullanıyorum da bilmiyorum daha iyisini bulabilirsin bence çünkü siteye para gönderirken btcden 0.0005 tarzı kesiyo geçen 160 lira attım 17 dolarlık şeyi zoru zoruna aldım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • deyorke deyorke:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ** ****** ******* ******* ****** ****** *** ***** ********