Issız adada tercihin ne olurdu kanka ?

bir adaya düşersen yanında bir hatun mu bınlerce genetıc tohum mu olsun isterdin...

• Mary jane

• Carmen Electra

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
kafam ıyı aklıma geldı kankalar tercihiniz ne olurdu. ciddi müptezelim diyenlerin cevabını beklıyorum.:) ıssız bır adada bır kadın mı binlerce genetic tohum mu ?

Kanka kadın 1. Önceliğim. Cigara nasıl olsa ıssız adada olur :) olmadı kuşları eğitir cigara tohumunu getirtirim :)

president

Müptezel
Hülya avşarın adasına giderim.Zaten Hülya avşar orda olur.Heryere cigara ekerim.Hem hülya avşar,hem güzel arkadaşları hem güzel cigaralar olur.Yeşilçam tadında bir hayat sürerim kanka.

Dahadeli

Yeni üye
Hemcinslerime ilgi duymadığım için tabikide tohum ıssız ada dırdır yok vır vır yok yakalanma derdin yok oh misss

Kankalar Hadi gelin benim bir fikrim var.Gelin dünyanin etrafını yürüyerek dolaşalım.belki dunyada bir delik vs vardir da o zaman mesela avrupadan girip cinden cikabilecegimiz bir delik.Herneyse yolda lukantadan felan yemeyecez yani eşek inek yecez.Kesinliklere nalet olasi yerlilere gorunmeyin.Eger gorunurseniz Bir daha yasayamassin.Ondam dolayidir ki mor cicekten alan ve bir daha geridonulmez aksamin ufkunda iken kendine televizyoni acmis ve ne dedigimi bilmiyorki kardesim.Yerliler teelikeli vallah bak bide Adamın Zıvısını jekikesiyorlarmis.Aman cok kortum ben Sonra 128,6926,729 Hektametre boyutunda bir araziyi oteki dunyadan aldim.Ucuza kaptim ama yoksa kiyamete yakin talepler cok olur.Bide turist kayniyor.Cunku muslumanlar fazla kalmayacakmiş.Sonra karincalarin bu akibeti kotu oldu.Kardesim neden agacima kovuk yapiyorsun dedim.Dediki sen neden calisiyorsun dedi bana.Bende ona dedimki haklisin baya uzuldum.Tokalastik ve oda evine gitti.O gün bugundur dokanmiyor

kafam ıyı aklıma geldı kankalar tercihiniz ne olurdu. ciddi müptezelim diyenlerin cevabını beklıyorum.:) ıssız bır adada bır kadın mı binlerce genetic tohum mu ?
Kanka Adaya Düşersem Yanıma Genetik Tohumu Alırım.Çûnkü O tohumları yetiştırir.Onlar olana kadar Coco yerim.Mango yerim.Yılan yakalar yerim.

Ve cigaram çıktığında Sömekleri toplar ve Ve kalan Yapraklarla ve Dalllarla lif ve iplik yaoarım.Kendime Cigaradan Elbise yapar.Ve Adadan Gitmek için en iyi salı yapmak için o ipleri kullanırdım.

Eğer adada yerliler varsa 10 gr cigara karşılığında 1 Geyik eti ,Bir tanede koyun alırdım.Cigarayı sarıp Maymunlar ïzerinde denerdim kanka.

Naritos

Yeni üye
Kankalar Hadi gelin benim bir fikrim var.Gelin dünyanin etrafını yürüyerek dolaşalım.belki dunyada bir delik vs vardir da o zaman mesela avrupadan girip cinden cikabilecegimiz bir delik.Herneyse yolda lukantadan felan yemeyecez yani eşek inek yecez.Kesinliklere nalet olasi yerlilere gorunmeyin.Eger gorunurseniz Bir daha yasayamassin.Ondam dolayidir ki mor cicekten alan ve bir daha geridonulmez aksamin ufkunda iken kendine televizyoni acmis ve ne dedigimi bilmiyorki kardesim.Yerliler teelikeli vallah bak bide Adamın Zıvısını jekikesiyorlarmis.Aman cok kortum ben Sonra 128,6926,729 Hektametre boyutunda bir araziyi oteki dunyadan aldim.Ucuza kaptim ama yoksa kiyamete yakin talepler cok olur.Bide turist kayniyor.Cunku muslumanlar fazla kalmayacakmiş.Sonra karincalarin bu akibeti kotu oldu.Kardesim neden agacima kovuk yapiyorsun dedim.Dediki sen neden calisiyorsun dedi bana.Bende ona dedimki haklisin baya uzuldum.Tokalastik ve oda evine gitti.O gün bugundur dokanmiyor
Kanka senin kullandığın genetik ne bayağı hayal gücünü uçurmuş ufkunu açmış

IcBlue

Doktor
ıssız adanın hangi bölgede olduğuna göre değişir. güney amerika civarlarında bir adadaysan ve yeterli bitki ayırt edici bilgiye sahipsen san pedro, peyote, coca bitkisi veya çeşitli psychedelic mantarların olduğu bir yerde ah keşke tohum olsaydı yanımda demeye fırsatın bile olmayabilir, ancak kafayı kırıp kırıp gidip karıncalara konuşmak bir yerden sonra sarmayacaktır. yanında az biraz psychedelic muhabbeti olan, primitif yaşama da bir şekilde adapte olabilen biri olursa geri medeniyete dönmek işinize bile gelmeyebilir. yanındaki psychedelic etkisiyle ben burdan sahil boyunca koşup havalandığım gibi yere de bir tane de tokat attım mıydı döne döne füze gibi Uruguay'a düşerim demediği sürece sorun yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
    ****** dready **** ***
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** dready ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* ****
  • kkush kkush:
    ****** dready** ******* ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* *********** ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** ********
  • zero00 zero00:
    **** dready *****
  • AmanBee AmanBee:
    ********** ******* ******* ***** ******* ********** ****** ******* ***** ****** ****** *****
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** ***** *** **** **
    ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ********** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* ***********
    ***** **** **
  • cokorama cokorama:
    ** *** *** *** *** ****** ** ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ****** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** **** ****** dready** ******* ****** **********
    *** **** ***** ** ****** *** ****** *********** *** *** *** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** ****
  • AmanBee AmanBee:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** dready dready*
  • zero00 zero00:
    **** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** ***** *********** ***** **** ***** ******* *********** ** * ** ******* **** **** ****** ******** **** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ********** *** ***** ******** dready dready*
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    kkush kkush: *** ********* *****