kırık dalın yarısı kaynadı

elchavoo

Üye
selamlar dalı kafam güzelken kırmıştım strecleyip bıraktım suanda yarısı bile diyemeyeceğim kadarı kaynamış diğer taraf açık sönmekteler ileride ağır gelip kırılır mı toprak bastim icine ama ne yapmaliyim kalan kısmı cok sağlam kaynamıs

Fawella

Yeni üye
Ben yine sana tavsiye vereyim fotoyu görünce Bi aski vidasi felan yap iple bağla biraz sakat kaynamış destekle iple ağır basıp tekrardan kırılmasına neden olabilir yada kırıp iki ucunu bıçakla çizip aloevera taktığını yeniden dene senin için çokta önemli değilse dal ama busefer sağlam bağla asilama taktiği gibi düşün

OttoMan347

√SEFİR√
Yara kurumuş. Ben olaam kuruyan yeri falçataıla ince bi katman halinde keser dalı düzgün sabitleyip aloe vera yaprağını bant halinde sarıp streçle geri sarardım. Elinden geliyorsa yapabilirsin yoksa hiç elleme böyle kalsın dal ağırlaşınca iple sabitlersin tavandan daha çok düşmez

elchavoo

Üye
böyle bırakıyorum abi o zaman şimdilik bu dediğini yaprak bulunca yaparım yada dadece bantlasam da olur mu

elchavoo

Üye
Yara kurumuş. Ben olaam kuruyan yeri falçataıla ince bi katman halinde keser dalı düzgün sabitleyip aloe vera yaprağını bant halinde sarıp streçle geri sarardım. Elinden geliyorsa yapabilirsin yoksa hiç elleme böyle kalsın dal ağırlaşınca iple sabitlersin tavandan daha çok düşmez
falçatayla sadece alt dalı kessem kaynar mi yine

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • A Anm1919:
    *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* ***** ******* * ***** ****** *******
    A Anm1919: *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* *****...