Küvette grow

İllegal01

Yeni üye
Kankalar herkese selamlar küvetim yeterince büyük bu dönemde tohum patlatacam aynı küvette hem jack herer hemde normal esrar büyütmek istiyorum aralarında baya mesafe olacak nasılsonuçlar alırım 1619263566036956066645310519063.jpg

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kankalar herkese selamlar küvetim yeterince büyük bu dönemde tohum patlatacam aynı küvette hem jack herer hemde normal esrar büyütmek istiyorum aralarında baya mesafe olacak nasılsonuçlar alırım Ekli dosyayı görüntüle 7788
dostum patlatmışsın patlatacağın kadar millette tohum yok sen harcıyorsun sonra o tohumları öyle bir ararsın ki yazık oraya diktiğin yeterli fazla bile küveti 4 e böl en fazla 4 tane dik güzel gelişsin daha fazla dikermisin evet dikersin tabi ama kenevir bitkisi köklerinin birbirine değmesinden hiç hoşlanmaz ve gelişimini durdurur bu kenevir bitkisine özel bir şey değil hiçbir çiçek yan yana dikilmekten hoşlanmaz 40 cm aralıklarla dikebilirsin şansın bol olsun....

s1rtlan

Kıdemli Üye
adam gibi yetişssinler istiyorsan al saksıya küvetle falan uğraşma. gübre vereceğin zaman nasıl vereceksin ne kadar vereceksin? 1 tanesini böcek sarsa hepsını böcek saracak. gübre hesabını neye göre yapaacaksın kanka? macera aramaya bence gerek yok bence jandarma dolaşmaya gelse bile direk alırlar seni. kapının önünde olacak iş değil bu. koku başladımı komşu geçtimi bir bakmıssın ki küveti kökünden almışlar

İllegal01

Yeni üye
Teşekkürler üstadlar yazın adana çok sıcak oluyor jack herer genetiğini bilmiyorum nasıl kokar diye ptlattıklarım normal esrar genetik degil küvette tek sıkıntı böcek oluyor kararsız kaldım

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Teşekkürler üstadlar yazın adana çok sıcak oluyor jack herer genetiğini bilmiyorum nasıl kokar diye ptlattıklarım normal esrar genetik degil küvette tek sıkıntı böcek oluyor kararsız kaldım
o genetik tohumlari boyle sacma bi yerde ekmek gercekten akıl dışı kanka seni tenzih ediyorum. en kotu git alminyum folyo bez al 1milyonculardan. sonra 4 5 tahta yasa demir yada plastik boru gibi sey al kabin yap bir tanede cikis fani olarak banyo aspiratoru al 100tl ye. senin yaptığın olmaz bro. çorbaci atsan eyvallah

Ü

Üye silindi 25098

Guest
abi ben sizdeki cesareti anlayamiyorum cidden bu ne boyle :D yakalanmaktan hicmi korkmuyosun kankka birde hicbir mantigi yok yaptiginin kuvette drenaj olmaz o su nem toplanir habire ayarlamak cok zor olur pest falan kesin gelir zaten isde is ama en onemlisi jandarma pesti o sardimi hicbi neem oil kurtarmiyo kanka

Dayicim adanada isen dikkat et helikopter cok geziyordu bir sıralar tekrar başlar ise patlatirlar seni

Demo5798

Yeni üye
Biladerim devam et 10 olduğu kadar olmadığı keder büyüdümü saklarsın sen onları önünü kapatırsın devam et agam sen kimseye söylemediğin sürece kimse de bilmez onun orda olduğunu. Ama 4 tane değilde 2 tane yap 2 tane yeter oraya hatta 1 tane yapabiliyosan 1 tane yap daha iyi olur

OGKUSH01

Yeni üye
Yan yana dikme kardasım bir de balkonun çok açıksa dikkatli ol branda varsa çek dışarıdan gözükmeyecek şekilde

İllegal01

Yeni üye
Tavsiyeler için çok teşekkürler üstatlar bu küvet nelerini gördü şimdi ise jack herer görecek kafama takılan tek şey egitimi nasıl verecem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********