Kışa giriş 9 genetic grow

#Cigâ

Doktor
serbest olsun çin seddine kadar ekeriz kankam sıkıntı yok :D ama haklısın mersin ve hatay da dediğin gibi outdoor için sezon tık diye kapanmıyor balkon da bir kaç bitkim var tekrar yaz gelsin sezon açılsın ekerim balkona güzelce olduğu kadar artık sana da gelişimleri atarım aynı sıkıntılar olursa o zaman anlarız beraber sıkıntımız nerede :)

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Evet kankalar ben daha önce attığım resimlerde hasat demiştim ama fotolar yaniltmis eve gittigimde fark ettim kesmemiştim şuan sigaralar muazzam oldu muazzam elimin ucunu vurdum japon yapıştırıcısından daha yapışkanlar bulaşık teliyle zor geçirdim koku desen on numara herşey dört dörtlük , ayrıca ne yağmur yediler ona ragmen bana mısın demiyorlar, Akdeniz de yaşayan kankalar Ağustos başı photo vurun her türlü yetişir auto güle oynaya yetişir sadece photo da Indica dominant olmasına dikkat edin gerisini hiç takmayın kafaya sömeklerin fotosunu atıyorum assaga

#Cigâ

Doktor
Evet kankalar ben daha önce attığım resimlerde hasat demiştim ama fotolar yaniltmis eve gittigimde fark ettim kesmemiştim şuan sigaralar muazzam oldu muazzam elimin ucunu vurdum japon yapıştırıcısından daha yapışkanlar bulaşık teliyle zor geçirdim koku desen on numara herşey dört dörtlük , ayrıca ne yağmur yediler ona ragmen bana mısın demiyorlar, Akdeniz de yaşayan kankalar Ağustos başı photo vurun her türlü yetişir auto güle oynaya yetişir sadece photo da Indica dominant olmasına dikkat edin gerisini hiç takmayın kafaya sömeklerin fotosunu atıyorum assaga
Yapıyosun bu sporu eline sağlık

#Cigâ

Doktor
* havalar da kapandı yağmur modunda suan bura kral sen anlarsın kafaya taktım şu en büyük bitki 2 aylık felan kelleyi sararttı dişi olabilirmi acaba erkek çıkarsa yanarım bi check up rica ediyorum senden bitkilere :D

Son düzenleme:

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
https://streamable.com/gpkear havalar da kapandı yağmur modunda suan bura kral sen anlarsın kafaya taktım şu en büyük bitki 2 aylık felan kelleyi sararttı dişi olabilirmi acaba erkek çıkarsa yanarım bi check up rica ediyorum senden bitkilere :D
Kanka kelleler bana normal geldi öyle anormal bir durum yok bende içeri aldığımda o şekil oluyordu bunlari outdoor mu büyütuyorsun ? Dişi olayına gelince pistil filan atmadilar mi onu sende çözebilirsin güzel yayılmış bitkiler eline sağlık

#Cigâ

Doktor
Kanka kelleler bana normal geldi öyle anormal bir durum yok bende içeri aldığımda o şekil oluyordu bunlari outdoor mu büyütuyorsun ? Dişi olayına gelince pistil filan atmadilar mi onu sende çözebilirsin güzel yayılmış bitkiler eline sağlık
eyvallah kanka balkon grow bunlar başından beri, indooru saldım artık imkan el vermedi biraz,pistil atmadılar ya o büyük saksının dibinde farklı bir bitki var kanka aynı saksı da doğuştan toppingli 2 kelle çıktı :D oda dişi çiçekte suan çok bişey beklemiyorum ondan aynı saksı da olması kötü oldu kimi erken çiçeğe giriyo stres vs ışık süresinin azlığı, birde o yaprakları tuhaf olan hastalıklı bitki çiçeğe girdi pistilleri attı ama dondu 0:10 saniyedeki bitki bir sıkıntı var salladım onu çıkardım gözden ilk çektiğim 2 bitki ve lst yaptığım büyük saksıya bel bağladım bakıcaz artık kanka sağol yorumun icin umarım dişi çıkarlar köfte möfte bu tohumu indoor da bakmıstım 10 numara haze çıktı umarım bunlar da güler yüzümüze :D

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
eyvallah kanka balkon grow bunlar başından beri, indooru saldım artık imkan el vermedi biraz,pistil atmadılar ya o büyük saksının dibinde farklı bir bitki var kanka aynı saksı da doğuştan toppingli 2 kelle çıktı :D oda dişi çiçekte suan çok bişey beklemiyorum ondan aynı saksı da olması kötü oldu kimi erken çiçeğe giriyo stres vs ışık süresinin azlığı, birde o yaprakları tuhaf olan hastalıklı bitki çiçeğe girdi pistilleri attı ama dondu 0:10 saniyedeki bitki bir sıkıntı var salladım onu çıkardım gözden ilk çektiğim 2 bitki ve lst yaptığım büyük saksıya bel bağladım bakıcaz artık kanka sağol yorumun icin umarım dişi çıkarlar köfte möfte bu tohumu indoor da bakmıstım 10 numara haze çıktı umarım bunlar da güler yüzümüze :D
Bizde kendimizi kışın grow yapıyoruz diye Kandıralim adam esiyor gürluyor tarsusun şahmerani ,kız kalesinin damadı , taşucunda ki Rusların korkulu rüyası itelee kankaaaaa :D :D

#Cigâ

Doktor
Bizde kendimizi kışın grow yapıyoruz diye Kandıralim adam esiyor gürluyor tarsusun şahmerani ,kız kalesinin damadı , taşucunda ki Rusların korkulu rüyası itelee kankaaaaa :D :D
aman amann o nasıl bir gazdır kendime geldim kankaaaaa, ya hayırlısı olsun güzel olsun da artık sıkıldım cünki bakalım insallah mutlu ederler kankacım sağol :D :D

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Autolar hasat vakti çok güzel sigaralar çıktı kankalar koku yapışkanlık hepsi fevkaladenin fevkinde içmek için sabırsızlanıyorum kafalarını da ayrı ayrı değerlendireceğim , photolar ciceklenmeye devam ediyor soğuklara karşı dimdik ayakta duruyoruz .. autolarin fotosunu assaga atıyorum

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Knk sponsor tohumlar mi bunlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********