Kızımın sorunu nedir ilk grow

Arkadaşlar ilk deneyimim olan çiçeğimin alt yapraklarda böyle sorunlar var ve amatör olduğum için nedir bilmiyorum.Scrog ile yetiştiriyorum üst ışık alan taraflarda bi belirti görmedim acaba altta kalan yapraklar olduğu için mi diye düşündüm ama farklı sorunları var gibi geldi. Üstler şu şekil

Kullandığım gübreler biobizz grow-bloom genetik: Y Griega
bloom döneminde 13. günündeler tecrübesi bilgisi olan kankalarımdan yararlanmak isterim.. bol hasatlar

trbylsk

Yeni üye
bildiğim kadarıyla bitki üstteki kısımlarını beslemek için aşağıda kullanmadığı yaprakları infaz ediyor, gübre vs. fazla geliyor artık o kısıma, tekrardan "bildiğim kadarıyla" büyük bir problem değil ve olması gereken bir şey. sararan yaprakları kopartabilirsin, yeni yapraklarda böyle lekeler yoksa bir sorun yoktur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
  • B bandaleros:
    *** dready**
  • B bandaleros:
  • T tahu12:
    T tahu12: *** ** *** **** **** ** ******* ******* ***