kızlarımın durumu kritik

selam dostlar. 62 günlük kızımın yaklaşık 2-3 haftadır yapraklarında renk açıklığı var. diğer kızlardan 1-2 ton daha açık renkliydi. bunun önüne geçemedim. şimdi rengi 4-5 ton açıldı ve yapraklarda ciddi sararmalar oluyor. sararan yapraklar fan yaprağı. sömeklerin içindeki küçük yapraklar hala yeşil. bazılarının uçlarında çok minik nokta kadar gübre yanığı var. 2-3 gün önce thc üretmeye başlamıştı o günden beri thc'de ve sömeklerde bir ilerleme gözlemlemedim

fotolar:

diğer kızım da 60 günlük. bunda da yine 2-3 haftadır yapraklarda benek ve lokal sararmalar mevcut her yolu denedim ama bir türlü düzeltemedim

fotolar:

tecrübeli arkadaslar bilgilerinizi aktarırsanız cok sevinirim 2 aylık emeklerimin bosa gitmesinden korkuyorum
herkese bol hasatlar dostlar

@silas @Kanka @Blueberry

Bence bu mikro ve grow gübresinin fazla kullanılması zamandan beri ilerleyen tabi bu kişisel görüşüm
hangisi için söylüyorsun dostum?
ikisine de ilk 3 hafta micro bloom grow b-52'den 2 gübreli 1 cal mag veriyordum ve hepsi toplam 0.5, 0.6mg oluyordu. sonra kademeli olarak artırdım. dün de 1 micro, 2 bloom, 1.5 grow, 1 b52, 1.25 big bud verdim.
2-3 hafta önce 11lt saksıya 8'er litre keçiboynuzu özüyle ph 6.5 flush attım bir buçukşar kaşık koydum. acaba alttaki attığım kıza özü ayarlayamayıp fazla mı koydum o flushtan sonra çıkmaya başladı zaten. 5 gün önce bu sefer de 5lt ph 6.5 suyla flush attım düne kadar anca kurudu. bunlara yorumun nedir acaba?

Aykiri

Üye
ayarlıyorum kankam AN gübre kullanıyorum kendisi pH perfect ile 6.4-6.3'e indiriyor boş sulamalarda da biobizz pH down ile azaltıyorum
Dostum bende biobizz ph down aldım kullandım bence sıkıntılı ürün @silas her zaman söylüyor bende sonradan uyandım kullanmıyorum 3 haftadan sonra bıraktım limon suyu veriyorum bol hasatlar toparlarsın flush fln araştir

Dostum bende biobizz ph down aldım kullandım bence sıkıntılı ürün @silas her zaman söylüyor bende sonradan uyandım kullanmıyorum 3 haftadan sonra bıraktım limon suyu veriyorum bol hasatlar toparlarsın flush fln araştir
ben de ph down almadan önce limon tuzu kullanıyordum ama onun etkisi ertesi gün geçiyor dostum belki limon suyununki de geçiyorduk kontrol etmeni öneririm.

Bende de bu sorun var çözebildin mi kanka
çözemedim kankam bu aralar yoğunluktan ilgilenemedim ama daha fazla ilerleme olmadı. zaten hasata yaklaşıyorum artık çok fazla sorun etmemeye başladım

Aykiri

Üye
ph ayarlıyormusun dostum blom gubresını nekadar veriyorsun ben duzeltemedım bıtkılerı yapraklar öldü hasat ettım bakalım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ****** ****** ** **** **
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** **** *** ***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* **** ******** **** ** **** **** hahahaha
  • deyorke deyorke:
    hahahaha ***** ******* ***** ****** *** ******** *** ******* ** ****** *******
  • deyorke deyorke:
    ** **
  • C CHaRaMBoL:
    ** *** ***** ** ****** ****** ******* ******* ** ***** ****** ******* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** hahahaha*
    ********** **** ***** ******** **** hahahaha* **** ******* ****
  • C CHaRaMBoL:
    C CHaRaMBoL: ***** ***** ******* ******* ** ******* ******* *** *********