Kızlarım ( ilk deneyim)

BeHappy

Yeni üye
Arkadaslar bi sorumda olacak simdi bunların tüyleri cıkmaya basladı ben bunlara yinede kelle koparma yapabilirmiyim? Kısacası tüyler cıktıktan sonra kelle koparma(topping) yapılır mı? Sadece birine yapamadım oda geç büyüdü digerlerine göre hangisi olduğuda kolayca anlasılıyor zaten eyvallah

BeHappy

Yeni üye
Stres yaşasınlar bu onları daha güclü yapar :p sadece tüyleri cıkmaya basladıktan sonra topping yapabilirmiyim onu bilmek istiyorum

Bluekush

Üye
Bitki veg deki gibi buyumeye devam etmeyecegi icin fayda degil zarar gorursun cicege girdikten sonra yeni surgunler vermez var olanlari olgunlastirir.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Sakın dokunma bu saatten sonra.Bitkin bodur kalır ve hasatını düşürür

BeHappy

Yeni üye
Tamam beyler ikisinin kellesini kopardım biride düz oldu bakalım en azından nasıl bi farkı var tecrübe edinmis olurum. Teşekkürler

BeHappy

Yeni üye
sacma bi hareket olmus kardes bidaha ciceklenmeye giren bitkiye yapma bole seyler
yapmadım zaten kellesini kopardıgım bitkiler ciceklenmeye girmemisti . 3 ünü de aynı anda ektim 1i digerlerine göre kücük kaldıgı icin kellesini sonra koparırım dedim ama bi baktım ciceklenmeye baslamıslar... bi ton arastırdık kardes eksik yerleride böle böle ögrenioruk iste.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****