Kızlarım kimlik bunalımı yaşıyor.

Neroo07

Üye
Selam kanka lar hepinize bol hasatlar bu 3 genetiği auto diye toprağa vereli 8 hafta oldu hala pistillenmedi. tamam eğitim konusunu biraz abartmış olabilirim ama yanılıyorsam düzeltin auto aşırı strese girdiğinde erken çiçeklenir bunlar çiçeklenmeyi unuttu sanırım tam genetic lerin de bilmiyorum tohumlar birbirine karıştı ama auto diye aldığıma eminim. Fikirleriniz i alabilirmiyim lütfen photo mu sizce?

CubeHaze

Üye
Selamlar, Ben de 5 ağustosta filizlenen 2 tane auto bitkiye bakıyorum. İlk growum eğitim vermeye çalıştım. Seninkinin yanından bile geçemez. Ona rağmen strese girmişler muhtemelen. 1 haftadır forumda soruyordum bende photo mu 12/12 yapsam mı diye. Hatta sponsora bile sordum photo göndermiş olma ihtimalınız var mı diye. Bugün sabah ilk pistil belirtilerini verdi. Sende biraz bekle derim daha ağır bir eğitim vermişsin. Baktın girmiyor bir denersin 12-12 periyodunu

S

silas

Guest
Auto için eğitimi baya abartmışsın. Eğitimi uzun tuttuğundan çiçeklenmeye girmemiş, bence de güzel yapmış ama auto bitkinin bir özelliği kalmamış. Yani photo yapsan daha iyiydi. Güzel sağlıklılar. Artık sal onları, bir patlama yapsalar çiçeğe girerler.

Komedishow

Kıdemli Üye
60 gün olmus kanka e zaten bir otonun ömrü 90 gün kadar,eğitim ile çiçeklenmeye girmesini uzatıp durmuş anlaşılan umarım istediğin hasara yakın bir hasat alırsın,bu egitimi photoya versen gözüm kapalı 150 gr kuru var derdim

Neroo07

Üye
Auto için eğitimi baya abartmışsın. Eğitimi uzun tuttuğundan çiçeklenmeye girmemiş, bence de güzel yapmış ama auto bitkinin bir özelliği kalmamış. Yani photo yapsan daha iyiydi. Güzel sağlıklılar. Artık sal onları, bir patlama yapsalar çiçeğe girerler.
Sağol kanka ellemiycem artık da bişey sorucam çiçeğe girdiği zaman mı dalları tutn kabloları alayım yoksa şimdi mi alayım

S

silas

Guest
Sağol kanka ellemiycem artık da bişey sorucam çiçeğe girdiği zaman mı dalları tutn kabloları alayım yoksa şimdi mi alayım
En dış mesafeyi tutanlar kalıcak, dalı boğmadığı sürece şimdilik kalsın. Strese sokacak bir şey yapma bırak büyüsünler. Sömeklenmenin 2 haftası falan hepsini alırısn kabloların

Arada fan yapraklarını da mı budamayayım en azından ışığı engelleyenler i
Kanka o kadar egip bukmussun bitkiyi ışık alsın diye baya da alıyo maşallah niye bide fanları çıkartıcaksın bide adamlar o kadar yardımcı olmuş strese sokmuşsun demiş hala bitkiyle oynama peşindesin :D sal bence sen onu sömek zamanı kesersin gerekirse

Neroo07

Üye
Kanka valla benim suçum yok. yine onların suçu . **** Tek gecelik ilişki gibi şerefsizler. Odaya girmeden önce kahvemi yapıyorum telefonumdan virgin radyo yu açıyorum yanlarında içmeyeyim diye 2 nefes çekiyorum.... ertesi gün pişmanlık tan kendimi yiyorum. Hemde her seferinde şimdi bu benim suçum mu? Kitlemmişim ya eğip bükmeye yada budamaya. Tekrar sonuç bu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    4glow20 4glow20: ********* **********