Kızların Genel Görünümleri ve Sıkıntıları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21334
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21334

Guest

En son sulamamda 1 bitkiye toplam 1.5 Litre su verdim 3ml AN Bloom A + 3ml AN Bloom B verdim.

TanG formülüne uyuyorum, 32. günündeler. Alaskan Thunder Auto bitkilerim, 600w Bestva Led, 24/0 ışık veriyorum, Sıcaklık 21-22 derece civarı. Nem 55-60, buyuk ihtimalle yeni ciceklenmeye girdi ilk grow Sıfır egitim, full gubreli sulama

Uçlarda yanık gibi tam bilemedim ve alt yapraklarda ışık yetersizliğinden kuruyor heralde, bitkim nasil genel görünüm? iyi yol izliyom mu onerileriniz nedir

Ü

Üye silindi 21334

Guest

A

ALTINPİPO

Guest
Çok fazla sulama 3ml bloom da nedir bitkini yakmakmi istiyosun ufaktan yanmalar baslamıs zaten yaprak uclarındakı sarılar ona 1.5lt 1.5ml koymalısın bloomdan alt yapraklarını ısık gormeyen budayabılırsın her sulamada 3 yaprak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    *** **** ***** ******* ***** ** *** ****** *** ** ********* * *** **** ******** ***** ******** ********** **** **
    ***** hahahaha* ****** ****** ****** *******
    **** ***** *** ***** *** ***** ******** ********* ********** ** ****** *** ***** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ******* ******* ***** ********* **** **** ******** *** **** ******** ***** ******** ********** **** **
    *** ** ***** **** * *** ******** **** ***** ******* ******* ***** ********* **** **** ********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ****** ** ****** *** ****** ***** *** ***** *** ***** ******** ********* **
    ******* ***** * * * ****** **** ***** ******** ******** ******** ********* ******* ** ** *** **** *** *** ***** ***** ******* hahahaha* ****** ****** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ******** **
    ******* ***** ***** ******** *** ** ******** **** ** ********* ****** ** ****** *** **
    *** ****** ** ******** ******** ** *** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ******* hahahaha******* ***** ****** ********* ** ******* *** hahahaha****
    ****** hahahaha******* ***** ****** ********* **** hahahaha** ******* *** **** ********* ******** ******** ********** *** * hahahaha******* *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* hahahaha*********
    ******** **** ** ******* hahahaha*********
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** ******* **** **** hahahaha*** **
  • İstanbul İstanbul:
    ** ****** ** **
    ***** **** ***** ***** ****** ** *** *** *** ******* ******* ******* ****** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* **
    İstanbul İstanbul: ********** hahahaha* **