Kabin içine ufo

Arkadaşlar kabin içi sıcaklığım ışık açıkken 21 derece kapalıyken 17 lere kadar düşüyor havalar da gittikçe soğuyor muhtemelen daha da düşecek müstakil evin bodrumunda yapıyorum kabinin içine ufo koysak bitkilere zararı olur mu

wolferic

Müptezel
ufo ışıyarak isitir yuzeyi isitir icerdeki havayida isinan yuzey isitir faydasimi zararimi olur gerisini sen bilirsin denemedim bisi diyemem

Eyv sağolun dostlar içeri koyamıyoruz dışarı daki hava girişi sağlayan pervanenin oraya koyucam bakalım nasıl olucak

MarijaneyTR

Doktor
Kışın benim kabin ışık kapalıyken 13 dereceye kadar iniyordu fotolardada görünüyor ben hiç ısıtıcı düşünmedim ve problemsiz bitirdim tüm growlari .

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam UFO ile uğraşma küçük masa altı ısıtıcılar var. Bi zamanlayıcı tak sürekli çalışmasın ısınır yanar kabin ev yangın derken bakmışsın sen amcalara ifade veriyorsun. Ara ara çalışsın tam sıcaklığa ulaşmasanda seni ileri götürür gelişimi durdurmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** **** ********** ***** ****** ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ***** hahahaha* hahahaha **** *** ********* ***** ***** *** ********** ********** ********** ******* **** ******* ** ***** ********* **** **** ***** ***** ******* ****** ******
  • Melez Melez:
    ***** ******* ***** ***** hahahaha* hahahaha **** *** ********* ***** ***** *** ********** ********** ********** ******* **** ******* ** ***** ********* **** **** ***** ***** ******* ****** ******
    +1
    hahahaha **** **** ****** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* **** hahahaha* hahahaha ****** *** ******** ****** *****
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
    **** **** ***** **** ******** ****** **
    **** ***** **** **** hahahaha* ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ********* ********* ******* ** ****** ** ****** ******* **** ********** ****** ******* **** ***** ** ***** ***** * *** ** ****** ***** ***** ****
  • Emmy Emmy:
    *** ******* ***** ******* hahahaha** ***** **** ***** **** **** hahahaha* ****
    hahahaha*** ***** ** ****** ******** **
  • Melez Melez:
    *** hahahaha* ******** ****** **** ***** **** **** hahahaha* ****
    *** **** ********** **
  • Melez Melez:
    *** **** ********* ** **** *** ***** ********* ******** ***** ***** **** * ******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** **** ******* ** **
  • Melez Melez:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **
    ***** ***** ****** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ******* ** *
    +1