Kabin kuracaklar okusun(bilgilendirme)

nasa

Doktor
Arkadaşlar forumda sürekli günde en iyi ihtimal 6 7 defa şu kadar bütçeye şu kadar bitki olur mu tarzı soruları görüyorum bunlara toplu bir yanıt vermek ve bu soruların sorulmasının kesilmesi için bir konu açtım kabin kuracak arkadaşlar dikkatli okusun.
Arkadaşım evet senden bahsediyorum türkiyede yaşıyorsun ve kur haraketliliği çok fazla bunun için sana bitki yetiştirme kabinlerinin maliyetini dolar bazında bırakıyorum bunları okuduktan sonra lütfen bir daha böyle sorular sormayın!!!!!!!!! buradaki fiyatlar eli yüzü düzgün adam gibi bitki yetiştirmek isteyenler içindir gariban grow yapacaksan araştır bul forumda konular var sürekli sürekli bu soruları sormayın.
2 bitki fem -- minumum 750-800 dolar
4 bitki fem -- minumum 1350-1400 dolar
6 bitki fem -- minumum 2000-2100 dolar
8 bitki fem -- minumum 2800-2900 dolar arası
bu fiyatlara +-%10 olabilir onun dışında bu fiyatın üstü olabilir ama altını yapamazsın arkadaşım bütçen yoksa ve doğru düzgün bir şey yapmak istiyorsan yapamazsın bu büyüklükte bütçeler ayırmazsan.!!!

Hocam ben aklıma takılan bir soru var onu sormak istiyorum. Cob ledler hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlk growum, 80-80-180 kabin, giriş çıkış fanları, nem makinası vs tüm ekipmanlarım tam. Ancak ışık konusunda şüphelerim var. 250w full spektrum yxo marka led kullanıyorum. Maliyet uygun, kabin içine ısı vermiyor (yaz olduğu için avantaj), faturaya çok yansımıyor. Ancak etki olarak da qb olduğunu sanmıyorum.

Bu konu hakkında beni aydınlatabilir misiniz ? Aralarında bu avantajlara göre ciddi bir fark varsa quantum board'a geçmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?

nasa

Doktor
Hocam ben aklıma takılan bir soru var onu sormak istiyorum. Cob ledler hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlk growum, 80-80-180 kabin, giriş çıkış fanları, nem makinası vs tüm ekipmanlarım tam. Ancak ışık konusunda şüphelerim var. 250w full spektrum yxo marka led kullanıyorum. Maliyet uygun, kabin içine ısı vermiyor (yaz olduğu için avantaj), faturaya çok yansımıyor. Ancak etki olarak da qb olduğunu sanmıyorum.

Bu konu hakkında beni aydınlatabilir misiniz ? Aralarında bu avantajlara göre ciddi bir fark varsa quantum board'a geçmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?
bu konu hakkında zamanında açtığım konuyu inceleyebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready
    dready *** **** ******* ********** ***** *** ****
  • G GaribanMüptezel:
  • M Merciless:
    dready********** ** ***** **********
    **** ***** ** ******** * **** ***** ******** ***** ********* **** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
    ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ***** * ***** **** ** ***** ******* ****** **** ******* ******** ****** dready* *********** ****** ** ********** ******* ****
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ******* **** ** *** ****** *** ******* *** **** ***** *********** ***** ****** ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    ***** *** ***** ***** **** ****** ****** ** ** ***** ** ********* *********** ******
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
    +1
    *** *** ***** ***** ***** *** ****** *********** ****** ********* ******* ** ******* ********* ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ***** **** *** ******** *********** ** ***** ******* *********** *** ***** ***** **** ****** ****** ** **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** ** **** ***** **** ******** *** **** ****** ***** ******** ******
  • Mordecai Mordecai:
    dready****** ***** ***** ***** ******* ****** * * **** ******* *******
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ******* ****** ********* ******** ********** ******* *********** ****** **** dready* ***** **********
    dready**********
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready**********