Kabini ısıtmak için ampul

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Bu resimdeki gibi ampuller kabini ısıtırmı kaç derece ısıtır sürekli hava sirkülasyonu olması kabinin ısınmasına aşırı derecede engel olacak dışardan gelen hava sürekli kabine girecek

Knk halı altı isiticilar var bı tane ondan bı tanede dijital termostat alıyorsun istediğin dereceye ayarlayip bırakıyorsun ampuller daha çok kus kafesi gibi küçük yerler için mantıklı ben de halı altı aldım tavsiye üstüne memnundum ama bı hata yaptım yandı o gelene kadar seramik ampul kullanıyorum tam çözüm değil knk istedigim dereceye getirmiyor henüz fan bağlı olmamasına rağmen

Kanka sorun şu yinede dışardan direk aldığım hava nasıl ısınacak aklım almıyor çıkış fanı zaten habire güçlü bir şekilde çalışacak

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kaç derece ısıtıyor kanka aşağı yukarı? bir de kullandıın ürünün linkini atar mısın ben de almayı düşünüyorum
Kanka ısıtıcı yokken 240 qb yanık 16 y di şuan istediğim 23 24 tercih ediyorum çoğu zaman çalışmıyor nadiren çalışıyor ama benim kabinde henüz giriş çıkış fanı yok yeni başlattım growu 18 gün falan oldu

Benim kabin 120x120x200 ben 100x150 olanını kullanıyorum sen kabinine göre bı secim yap üstüne birde dijital termostat yapıştırdınmi kur bırak oto açsın kapansın

https://www.trendyol.com/magaza/omser-hot-hali-alti-isitici-m-359050?sst=0. Kullandığım bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    deyorke deyorke: hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha*...