Kan tahlili

Freedoman

Yeni üye
Beyler iyi muhabbetler bazı sıkıntılardan dolayı nörolojiye gittim derdimi anlattım madde kullanımı vs varmı diye sordu doktor bende haliyle yok dedim kan tahlili ve mr'a gönderdi beni bende korktum tahlilleri yaptırmadım merak ettigim şey tahlili yaptirmadigim için peşine düşerler mi (devlet hastanesi) aynı sikintilar sizde de oluyormu ( kafanın sol tarafında çekme ve konuşmada bozukluk ) not hayatım boyunca 1 kere bile kadar kimyasala bulasmadim bilgili arkadaşlar yardımci olabilirmi rica etsem herkese iyi günler.

muptinho

Üye
Kardeşim uzun yıllar sağlık sektöründe çalışmış biri olarak söylüyorum hiç bi doktor ya da gittiğin nörolog kafasına göre uyuşturucu tetkiki yapamaz. Öyle bir tahlil yapabilmeleri için adli vaka olması gerekiyor ki zaten yapılan her tetkik ayrı. Bir tahlilde kanda veya idrarda ne var ne yok da çıkmaz ve bu arkadaş tahlil vermek istemedi acaba müptezel midir diye bi durumda söz konusu değil. rahatlıkla tahlilini tetkikini verebilirsin

Son düzenleme:

natarK

Üye
sorun olacağını sanmıyorum arkadaşında belirttiği gibi adli vaka veya bir şüphe vs birşey olması lazım

Freedoman

Yeni üye
Kardeşim uzun yıllar sağlık sektöründe çalışmış biri olarak söylüyorum hiç bi doktor ya da gittiğin nörolog kafasına göre uyuşturucu tetkiki yapamaz. Öyle bir tahlil yapabilmeleri için adli vaka olması gerekiyor ki zaten yapılan her tetkik ayrı. Bir tahlilde kanda veya idrarda ne var ne yok da çıkmaz ve bu arkadaş tahlil vermek istemedi acaba müptezel midir diye bi durumda söz konusu değil. rahatlıkla tahlilini tetkikini verebilirsin
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın ben çoktan çıktım hastaneden eve geldim bı sure takilmayip bekleyip öyle tekrar gideceğim

muptinho

Üye
Yok kanka vermek istemezsen vermezsin öyle bi zorunluluk ya da yaptırım yok akşamında sistemden düşer zaten tahlil istemi

Lord Pablo

Yeni üye
Arkadaşa katılıyorum, toksikoloji rutinde istenen tetkik değildir, genelde durup dururken istenmez. Ancak nöroloji, psikiyatri başvurularında madde kullanımınından bahsetmende kendi adına fayda var. Hiç kimse madde kullanıyor diye bir yere bildirmez. Fakat sorunlarında buna bağlı bir sebep varsa gözden kaçabilir. Aklında bulunsun

Freedoman

Yeni üye
Arkadaşa katılıyorum, toksikoloji rutinde istenen tetkik değildir, genelde durup dururken istenmez. Ancak nöroloji, psikiyatri başvurularında madde kullanımınından bahsetmende kendi adına fayda var. Hiç kimse madde kullanıyor diye bir yere bildirmez. Fakat sorunlarında buna bağlı bir sebep varsa gözden kaçabilir. Aklında bulunsun
bilgilendirme için teşekkürler kanka bendeki sorun daha çocuk yaşlarda da ara ara karşıma çıkıyordu ottan olacağını düşünmüyorum açıkçası belki sadece mevcut rahatsızlığı tetikliyor olabilir oda bu pandemi zamanı karantina zamanı aptalliktan ne bulduysak içtik katkılı katkılı birdaha ağzıma sürmem onları ayrı mesele ama ben yinede kanım temiz çıksın istiyorum bı sure içmeyeceğim sonra tekrar gidip kontrolünü yapacagim hakkımızda hayırlısı inşallah bakalım madde den olursa çok üzülürüm masum olduğunu her mecrada dile getirdigim için çok üzülürüm.

BrandonMax

Yeni üye
Arkadaşlar ben de askerliği kısa dönem yapmak istiyorum, diğer türlü uzun olmasındansa uzmanlık kazanıp ötelemeyi düşünüyorum , kısa veya uzun dönem çıkması tamamen şans mı kura mı çekiliyor prosedür nasıl işliyor bilenler yardımcı olabilir mi ??

WilliamBeask

Yeni üye
Sabahın erken saatlerinde kalktım içim içime sığmıyordu .... Yaş oldu yirmi...zaman nasılda ilerliyor.Zamanımın bi çoğunu burada geçirdiğim için buraya da yazmak istedim ..Birazdan trene binip sakaryam'a gideceğim..Çiftlik evine herşey çok güzel geçecek şimdiden görüyorum...

BrandonMax

Yeni üye
Glutamat hocam çok teşekkür ederim bilgi için, para cezasını göze alıyorum, dediğiniz gibi kılavuzu inceleyeceğim ve soracağım. Sınavı beklediğim için başvurmamıştım yüksek lisansa sonuç beklediğim gibi gelmeyince böyle bir durumda kaldım

Bi gece önce 3-4 gr mari takılıp sabah 8 tüp farklı tetkitler için kan verdim hiç bi sorun yaşamadım. Thc testi dedikleri gibi adli vaka için istenirse özel olarak tetkit ediliyor. Kısacası boşuna tribe girmişsin git ve tahlilini ver hastaneye, bahsettiğin sıkıntıların farklı bi hastalığa işaret ediyor olabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • D Dalibor:
  • D Dalibor:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ***** ** ***** ******* ********* ***** ******** ***** **** ***** ** ********* *** **** ****** ****** ******** *** **** *** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ***** **** ****
  • K kushuchtu:
    ***** **** ***** ******* ***** ******* ********* *** **
    K kushuchtu: ***** **** ***** ******* ***** ******* ********* *** **