Kanka Auto Çizelgesi

Kanka

Administrator
Yönetici
@El_Takashi evet kanka çizelgede yazmıyor fakat ben kullanıyorum kullanma sebebımde ; NPK değerleri 2-1-4 , micro nun 2-0-0 , yanı bloomun ılk başlarında çekeceği açlığı bi nebze bu takviyeyle kapatmasını sağlıyorum.

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kanka sanırım son 3 hafta azaltıyorum onumu demek istedin
Hippie hocam şöyle izah etmişsiniz : Azot içeren gübreleri en çok çiçeklenmenin başıyla 3. haftasına kadar ihtiyaç duyar , Eğer karşılanmazsa bu evrelerde alt yapraklar sararır , ama bunu farkedip aşırı azot yuklemesinden kaçının , o yaprakların dönüşü yoktur önünüze bakın yoksa sömeklenme evresinde azot içeren gübre sömeklenmede iyi bir rol oynamaz . .3. haftadan sonra azot içeren ( adv grow micro ) gubresını ne veriyorsam 3 de 1 e düşürüyorum.

Hani benim sorumda senin şuan tablonda azalma yok sen dediğin gibi son 3 haftasında düşürüyorsun tablona göre..
Fakat buradaki yazında çiçeklenmenın üçüncü haftası bittikten sonra düşürüyorum yazmışsın ya...
Bende şuan 3.hafta bitimindeyim o yüzden sormak istedim auuuuu manyak kankam..

Kanka

Administrator
Yönetici
Evet kanka bu mantık doğru ama bu mantığıda etkıleyen bı cok faktör var 3.-4. haftasından sonra azot ıhtıyacı azalır , Ben bu acıklamayı yaparken genel gubrelerı baz alarak örnek vermıştım burdaki adv 3 lu seti üzerınden . şimdi konumuza geri dönelim , grow gübresinin NPK değerleri 1-0-4 , bunu sen zaten cıceklenmede vermezsen yazık olur burdakı P değerı A nın 4 katı fakat grow gubresı ama bu cıceklenmedede ıhtıyac duyulmaz anlamında değil kanka 3.-4. haftadan sonra evet azot ıstemez bıtkı ama buda hıc verılmıcek gıbısınden degıl ve bu gubrelerı işaret ederek belırttıgım bırşey degıldı sorunu ıyı anladım kanka umarım cevabıda algılayabılırsın cunku ben anlamadım kafam cok guzel ak :D

El_Takashi

Kıdemli Üye
Evet kanka bu mantık doğru ama bu mantığıda etkıleyen bı cok faktör var 3.-4. haftasından sonra azot ıhtıyacı azalır , Ben bu acıklamayı yaparken genel gubrelerı baz alarak örnek vermıştım burdaki adv 3 lu seti üzerınden . şimdi konumuza geri dönelim , grow gübresinin NPK değerleri 1-0-4 , bunu sen zaten cıceklenmede vermezsen yazık olur burdakı P değerı A nın 4 katı fakat grow gubresı ama bu cıceklenmedede ıhtıyac duyulmaz anlamında değil kanka 3.-4. haftadan sonra evet azot ıstemez bıtkı ama buda hıc verılmıcek gıbısınden degıl ve bu gubrelerı işaret ederek belırttıgım bırşey degıldı sorunu ıyı anladım kanka umarım cevabıda algılayabılırsın cunku ben anlamadım kafam cok guzel ak :D
njsdnasndnasdna anladım ben vericem ya aynı hesap sen gibi sonlara doğru aşağı inerim o zaman

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kankalar bugüne kadar hiç auto yapmadım elime geçenler hep photoydu yafa köfteci haze. Sizden iyi olmasın bir kankamin eline geçmiş auto tohum verecek bana. Ben şu an canna serisi kullanıyorum hepsi var, flores, start, vega, rhizotonic, cannazym, boost, pk 13-14 ve flush. Bu takımla auto yapılır mı? Sakıncalı ise sak7ncaları nelerdir? Herkese bol dumanlar

Aguş

Doktor
Reyiz birde şu konuda sorular geliyor arkadaşlardan bu her sulama mı yoksa haftalık oran mı diye ben haftalık diyorum ama

Kanka

Administrator
Yönetici
1 bucuk L veriyorsan 4 yazanı 6ML vercen atıyorum , 1L ye baz alarak arttır yada azalt oranları her sulama 1 L verılmez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******* **** ******* ********* *** *** ******** *
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ***** ********* *** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ******* ***** ******* ******* ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ****** *** ******* *** ** ********** ***** ****** ***** * *** ********* ********* ******
  • B Bboy:
  • bandaleros bandaleros:
  • B Bboy:
    *** ******** hahahaha ****** ***** ** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ** **** ******** ******* **
  • B Bboy:
    hahahahahahahaha
  • B Bboy:
  • B Bboy:
    *** ***** *** hahahaha** ***
  • B Bboy:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha **** ****** *** hahahaha*** ******* ** ***** ********** ** ** ** **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ********* ***** *** ** ******** ****** hahahaha** hahahaha ********** ***** ****** ********** ** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********** *** ** ** *** **** ********** ***** ***** hahahaha ***** ***** ** **** ******** ***** ***** ****** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ***** **
    bandaleros bandaleros: ***** hahahaha ***** **