Kankalar şu yeni kargo olayı

borak

Yeni üye
Hani berat albayrak küçük postalardan ve mektuplardan vergi alamıyoruz. Ama şu andan itibaren alacağız dedi. Biliyorsunuz bütün darknet uyuşturucuları küçük postalar ya da mektuplar halinde gönderilir. Benim sorum şu kargoda sorun çıkar mı? Ben anlamadım vergiyi mektupu açık bakıp ona göre mi koyacaklar??

Kasap et derdinde koyun can derdinde.  :)
Buradaki çoğu insan tohumlar geçse yeter diye düşümüyordur bu konu hakkında eminim ki ben de dahil. 
Muhtemelen her paketi açma şansları olmayacak, etiket olmuş, şüphe duyulan paketleri açarlar diye düşünüyorum.
Şansımız bol olsun tadını kaçırdırlar iyice ortalığın..

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Mektuptan vergimi alınır **** iyice şaşırdı sizin şu bakanlar. Burak git şu milli eğitim bakanının çayına 500ug bişey kat kendine gelsin. Matematik dersini seçmeli yapalım diyo koduğumun dengesizi.

Coban

Üye
Mektuplar ticari bir ürün damgası taşımadığı için sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Yurt dışındaki akrabanın sana mektup göndermesi gibi düşün.

Cvp: Kankalar şu yeni kargo olayı

Coban' Alıntı:
Mektuplar ticari bir ürün damgası taşımadığı için sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Yurt dışındaki akrabanın sana mektup göndermesi gibi düşün.

Almanya da mı yaşıyorsun

Youloser

Yeni üye
Tohumsuz'un mutfaktan sorumlu Moderatörü uzun bi aradan sonra tekrardan geri dönmüş.  Çoban üstad yeni tariflerini bekliyoruz.  :)

cannabis16

Doktor

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Mektuptan vergimi alınır **** iyice şaşırdı sizin şu bakanlar. Burak git şu milli eğitim bakanının çayına 500ug bişey kat kendine gelsin. Matematik dersini seçmeli yapalım diyo koduğumun dengesizi.

elin gevurunun eşşeğini emanet etmeyeceği hanzolara biz Devlet emanet ettik..suç bizim koyun milletimizde...

Zannetmem tohuma acip bakacakllarini ali ekspresten alinan bazi kilo yapan fotoraf makinesi vs seyler icin onlari mektupla gonderiyolarmos sayet ondan konusmasindan sonra benim elime gecti 20 gun sonra falan bi sikinti yasamadim hepsini acip nasil bakicaklar yani denen oki pek onemsemezler 2 saat adamlar ugrasmis o hale getirmis arasada bulamazlar :)

Crypted9

Yeni üye

Devletimiz gine ilginç yöntemlerle para kazanmayı hedefliyor. Bence dediğiniz gibi her kutuyu açıp bakamazlar baksalar dahi buraya gönderen seedbankler ona ugun bir yöntem bulur elbet.

Hırsızlığın Daniskası abi işte.Onun için Yurtdışına çıkmaya çalışıyorum.Vize bekliyorum.Bakalım hayırlısı abi

Hepsini açıp bakmıyorlar cihazlardan geçirip bakıyorlar. Ayrıca youtube atılan videoları izlerseniz açıldığı açık açık ortada kaç tane youtuber söyledi. Ama açmaktaki mantık şu ürüne vergi belirleme çünkü el feneri alıyosun, bıçak alıyorsun, oto ses sitemi alıyorsun bunların fiyatlarını boy ve ağırlıkla belirleyemiyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ******* **** ****** *** *** dready* *** ******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** dready ***** ***** ******** ******* ********** ***** ******* ****
  • kkush kkush:
    ****** dready** ******* ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* *********** ***** ***** *** ** * ***** **** ******* ****** ********* **** ******** ****** ********
  • zero00 zero00:
    **** dready *****
  • AmanBee AmanBee:
    ********** ******* ******* ***** ******* ********** ****** ******* ***** ****** ****** *****
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** ***** *** **** **
    ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ********** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* ***********
    ***** **** **
  • cokorama cokorama:
    ** *** *** *** *** ****** ** ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ****** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** **** ****** dready** ******* ****** **********
    *** **** ***** ** ****** *** ****** *********** *** *** *** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** ****
  • AmanBee AmanBee:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** dready dready*
  • zero00 zero00:
    **** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** ***** *********** ***** **** ***** ******* *********** ** * ** ******* **** **** ****** ******** **** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ********** *** ***** ******** dready dready*
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ** ** ***** ******** ****** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ***** ** *********** *** *********** ***** *** *** ********* *****