Kankalar tohum tavsiyeniz

white widow

Yeni üye
S.a kanklar haftaya sipariş vericem kushedden mi yoksa degeneticadanmi sipariş vereyim.birde yetiştirmesi kolay olan bir genetik öneriniz nedir.

Regu

Kıdemli Üye
S.a kanklar haftaya sipariş vericem kushedden mi yoksa degeneticadanmi sipariş vereyim.birde yetiştirmesi kolay olan bir genetik öneriniz nedir.
Öncelikle site olarak şu sıralar degenetica biraz fazla yoğun tohumun bir süre geç gelebilir fakat kushseed den herkes memnun ben sana kushseedi öneririm. Kolay besleyebileceğin bitki için de buraya bir konu bırakacağım benim sana tavsiyem blue dream veya Big Bud konuyu okursan kendin de seçebilirsin şimdiden kolay gelsin

Snoop61

Yeni üye
Öncelikle site olarak şu sıralar degenetica biraz fazla yoğun tohumun bir süre geç gelebilir fakat kushseed den herkes memnun ben sana kushseedi öneririm. Kolay besleyebileceğin bitki için de buraya bir konu bırakacağım benim sana tavsiyem blue dream veya Big Bud konuyu okursan kendin de seçebilirsin şimdiden kolay gelsin
Ben yeni baslayacagım fazla hasat gibi niyetim yok temiz bir şey içmek istiyorum hangi tohumu önerirsiniz

Regu

Kıdemli Üye
Ben yeni baslayacagım fazla hasat gibi niyetim yok temiz bir şey içmek istiyorum hangi tohumu önerirsiniz
Kanka sana bağlı indica mı olsun sativa mı olsun tadı nasıl olsun birsürü genetik var ama benim önerim ilk growun ise blue dream herkes onunla başladı neredeyse

Regu

Kıdemli Üye

Snoop61

Yeni üye
Bekliyorum kral yönlendirme yap herseyi bir an önce alıp beslemek büyütmek ve sonrasında keyif almak istiyorum

Regu

Kıdemli Üye
Ben daha çok tek kapakta koltuğa yapıştıran narkotik ağır sigaraları seviyorum bu yüzden enerji veren güldüren genetikleri çok bilmiyorum

Regu

Kıdemli Üye
Bruce banner sana göre gibi geldi ama yetiştirebilir misin bilemem

Regu

Kıdemli Üye
Ayrıca forumdaki her kategorideki sabitlenmiş konuları okursan sana en büyük faydayı sağlar ne nedir bilirsin reis kolay gelsin

Snoop61

Yeni üye
Ak 47 birde ak 48 var arasında ki fark etkisini biliyor musun kralım ya ak serisi yada super lemon skunk diye düşünüyorum siz ne dersiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********