Kervanı nerde düzüyorsunuz :)

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
sensin mikal sensin benim elime verirler be mi veririm orası tartışılır da film izlemeyen bi insan evladı sen kaldın sanırım :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle kenar mahalle tiplerinin %90 ne sattığını bilmez. Az ortam yapayım dersin sağlam bir indica verirler ortamda ayakta kimse kalmaz. Yahut tam tersi sativa ağırlıklı bir şey denk gelir evde tek başına içinde havai fişekler atar. Yıllardır alışveriş yaptığım adama gittim geçen dikkat et bu esrar değil marihuana ona göre koy dedi. Eyvah dedim ya bonz yada ilaçlı sigarayı tutuşturdu elime derken eve gittiğimde genetik sigara olduğunu farkettim. Ne kadar sürede bir gidip geliyorsun onları bi anlat ona göre ustalar bir kaç tavsiyede bulunur.

Kame7

Yeni üye
Kankam öncelikle kenar mahalle tiplerinin %90 ne sattığını bilmez. Az ortam yapayım dersin sağlam bir indica verirler ortamda ayakta kimse kalmaz. Yahut tam tersi sativa ağırlıklı bir şey denk gelir evde tek başına içinde havai fişekler atar. Yıllardır alışveriş yaptığım adama gittim geçen dikkat et bu esrar değil marihuana ona göre koy dedi. Eyvah dedim ya bonz yada ilaçlı sigarayı tutuşturdu elime derken eve gittiğimde genetik sigara olduğunu farkettim. Ne kadar sürede bir gidip geliyorsun onları bi anlat ona göre ustalar bir kaç tavsiyede bulunur.
Hocam mesela ben kronik anksiyete ve panik atak gibi bir düzine sıkıntıdan dolayı 20 yıldır oradan buradan bulup içiyorum bu bitkiyi. Çok rahat zamanlar da oldu zor da ama son 1 yıldır abksiyeteye panik atağa iyi gelmesi için kullandığım için elde etmeye çalışırken beter oluyorum. Üçkağıt gırla. Bunu kesip sırf ilaçlara dönsem hayatım kalmıyor, saksıdaki bitki gibi oluyorsun. Ta zamanında YouTubeda tohumsuzun videolarını izlerdim. Rast gele denk geldim siteye. Günlerdir konulara bakıyorum, kendim yapsam diyorum çok sıkıntı pozisyon. Ticareti yasak. Paket olursak hayatımız kayar. Bir şey mi iyiye gitmez şu hayatta.

Krgmrk

Yeni üye
Hocam mesela ben kronik anksiyete ve panik atak gibi bir düzine sıkıntıdan dolayı 20 yıldır oradan buradan bulup içiyorum bu bitkiyi. Çok rahat zamanlar da oldu zor da ama son 1 yıldır abksiyeteye panik atağa iyi gelmesi için kullandığım için elde etmeye çalışırken beter oluyorum. Üçkağıt gırla. Bunu kesip sırf ilaçlara dönsem hayatım kalmıyor, saksıdaki bitki gibi oluyorsun. Ta zamanında YouTubeda tohumsuzun videolarını izlerdim. Rast gele denk geldim siteye. Günlerdir konulara bakıyorum, kendim yapsam diyorum çok sıkıntı pozisyon. Ticareti yasak. Paket olursak hayatımız kayar. Bir şey mi iyiye gitmez şu hayatta.
Kanka selam .. nacizane fikrim yerin , zamanin varsa forumu takip edip ufakdan da olsa baslaman ... Emin ol sagdan soldan sormayla, bulmayla daha fazla riske giriyorsun.. odanda kafan rahat.. oldugu kadar baslar 2. 3. De en kotu oturtursun zaten. Butcene gore her turlu sistem yazilmis cizilmis arastirmani tavsiye eder bol sans dilerim :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle yetiştiricilikte uyman gereken bazı kurallar var.

1-Kesinlikle olaya ticari olarak yaklaşma.
2-Kimseye bahsetme. Sen kendi sırrını tutmazken başka birinin senin sırrını tutmasını bekleyemezsin ;)
3- Koku konusuna aşırı dikkat et.

Bunlara ek olarak satıcılık kadar olmasa da yine olayın denetimli serbestlikten ileri gitmesine sebep olacak bazı durumlar var.

Güzellik yaptığın arkadaşın bir yerde patladı ve nezarette dayağı yedikten sonra seni sattı kullanım amacı ile uyuşturucu temin etmekten hapse girebilirsiniz.

Evde içiyorsunuz ve baskın yediniz uyuşturucu madde kullanmak için yer temin etmekten hapse girebilirsiniz.

Duyduğum bazı olaylarda joint saramayan arkadaşına sarım yaptığı için bile ceza alan insanlar var. Uyuşturucu kullanımını kolaylaştırmak suçundan kitliyorlar.

Olay tamamen savcının insiyatifinde ve sizin çizdiğiniz profilde bitiyor.

Güvenlik kurallarına uyun kimseyle işiniz olmasın ve güvende kalın...

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kaportacı bir tanıdığımız vardı ve arabayla kaza yaptığım için sanayinin yolunu tuttuk adamın dükkan kapalıydı mecbur başka bir yerde yaptırdık arabayı daha sonra öğrendik ki adamdan arabayı arkadaşları istemiş balığa gitmek için. Daha sonra arabada paf küf yaparlarken yakalanmışlar. Yakalananlar denetimli serbestlik almış bizim kaportacı ise arabasını temin ettiği için 6 ay ceza yedi pisi pisine. Hemde alkolden başka bir şey içmediği halde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z ZzındıK:
  • U Umutlar:
  • E ErdemRS6:
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ***** hahahaha ********** **** *********
  • Z ZzındıK:
    *** hahahaha* *** ******* ******** *******
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK: