Ketamin Nedir ?

anilsaran

Yeni üye
Arkadaşlar ketamin in ne olduğunu bilen varmı yada içmiş olan nasıl bişey nasıl içilir vs çok merak ettim .

2MoreWeeks

Doktor
Bundan 4-5 sene önce baya popülerdi. Kokain gibi tüketilirdi, burundan. MDMA kafası diyebilirsin. Hiç birşeye bağımlı olmadığımız o seneler, bunun müptelası olmuştuk. Korkup bıraktık. En son tarifini torbacıdan alıp yapmaya kalkıcaktık, veli efendi'den adam bulduk falan. Uzun hikaye, unutmak istediğim zamanlarıma denk geliyor :D Ucuzdu, kafası güzeldi, fena burun kanatırdı, hatırladıklarım bunlar.

S

silas

Guest
Anestezik, nonsteroid anti enflamatuar, bronko dilatördür. Tıpta kronik ağrılarda ağrı kesici, ateş düşürücü, spesifik olarak bronko dilatördür, şiddetli kuru öksürüğü kesmek için molekülün ilk keşfedildiği yıllar kullanıldı. Morfin türevidir, yüksek derecede bağımlılık yapar, tedavi amaçlı çok dikkatli kullanılması gerekir.
Kanka ben 15 yıldır ilaç sektöründeyim bu bilgileri google'a sormadım, öyle her madde kullanılmaz sıkıntı çıkarır uzak dur. Şunuda buraya bırakayım;

Kanka

Administrator
Yönetici
@silas34 bılımsel olarak cok guzel acıklamış bunun haricinde , kullandıgında agır gelırse kusarsın , tam yeterı kadar alırsan ağır yogun bı kafa yaşarsın pek yerınden kalkamazsın bonz gibi , ama kullandığında güzel olan biryer var :D eğer lsd kullandıysan ve en zirvesinde ket vurursan , görsel olarak etraf fışkırıyor ve güzel bi kafa cıkıyor , ama onerır mısın tecrubelı muptezel degılsen pek onermem ket kullanımını veya karıstırmanı

anesthetic

Yeni üye
Kendim tecrübe etmedim ama hastalarımda intravenöz olarak sedasyon amaçlı 0.5mg/kg kullanıyorum. Tepkilerini ölçüyorum... Ağrı duyusunu azaltıyor, yani analjezik etkisi mevcut. Aslen halüsinojen olan ketamin küçük dozlarda çevreyle etkileşimi ve iletişimi artırmasına rağmen, standart dozlara ulaştığında etrafla iletişimi tamamen kesiyor. Muhtemelen halüsinatif etkisi tam bu zamanlara denk gelir. Diğer genel anestezik ve sedatif ilaçların aksine solunumu deprese etmiyor, tansiyonu yükseltiyor.
Burundan denemedim. Yani bugüne dek kokain deneyimlerimizde içine karıştırıp bize satmadılarsa.... :)
Her halükarda kimyasaldan uzak durmanızı tavsiye ederim.
İyi şanslar.

Bunu içecekseniz yanında ot olmadan kesinlikle içmeyin. Değişik bir boşluğa düşürürüyor ot olmadan kafanız yerine gelmez.
İçmeniz gerekenden fazla içerseniz k hole denen bir boşluğa düşürüyor bu boşlukta katmanlar arası geçiş gibi beden dışı deneyim gibi şeyler yaşanıyor.
Ben angel just denen bunun sınıfında bundan daha etkili bir dalga içmiştim. Birkaç kere içilip bırakılması lazım yoksa manik depresif bir insan olup çıkarsınız

dmt25

Üye
Ketamin guclu bir disosyetif ve cok fazla terapik ozelligi var. Festival kafasiyla yapmassan ve maddeye saygiyla yaklasirsan sana gosterecegi ve ogretecegi cok sey var. Yuksek dozlarda paralel evrenlere seyahat tripleri hakkinda konusan cok insan var. Kendini sal ve Ketamini aldiktan sonra dunyaya baglanma gibi bir caba gosterme otur oturdugun yerde eger agirlasirsa yalnizca izleyici ol. Meditasyon yapiyorsan bu senin icin kolaylasir meditasyon kafasina girersin direk. Ingilizcen varsa cok sevdigim bir komedyenin Duncan Trussel adinda gecen komik bir anlatimi var
Ketamin cok guclu bir molekul umarim dogru kullanir burdaki kankalarim yalnis kullanimda sana zarar verme potansiyelide cok yuksek herkesin kendine dikkat etmesi ve guvenli olmasi dilegiyle

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kanka super bi madde ne kafa istersen onu yasiyorsun ,ben mdma la almistim ve duvarlarin arkasindan tut ,damarlarima kadar goruyordum sezilerini vs aciyor ,, fotoraflar degisiyor temiz bir madde clean master gibiydi ,ketamini nereden buldun ayrica

Avrupa ülkelerinde bizim mahalle gençlerinin ex'i gibi bi konuma sahip.Önermem,halüsinojen bi sey istiyorsan acid ve shroom'dan şaşma derim dostum.Sonrasında kendimi frenlerim diyosan bir kere denemekten zarar gelmez kafandaki soru işaretleri gitsin.

free-ankara.org

Yeni üye
mERhAbA anilsaran,

Amerikan farmakolog Calvin STEVENS tarafından 1962 yılında sentetize edilmiştir, anestezik ve halüsinojen bir maddedir. Özellikle tıbbi nedenler gereği kullanılan ketamin, narkotik olarak sınıflandırılmıştır, eğlenmek için tüketimi yasaktır ve tüketenlere bu nedenden dolayı kanuni işlem uygulanır.

Ketamin genellikle geldiği yerle tanımlanır (ingiliz, hint,..) veya hedef kitleye (insan veya hayvan) göre fakat, bu tür adlandırmalar genellikle satıcıların eklediği marketing amaçlı bilgilerdir (hintli K[e]..’filler’ için anlamına gelir, ingiliz K[e]..’atlar’ için gibi).

Partilerde karşılaştığın ketamin, ya eczanelerde bulunan ve, insan veya diğer canlıların üzerinde kullanılmak için farmakolojik madde amacından saptırılmıştır, ya da yeraltı laboratuvarlarında üretilmiştir.

Bu nedenlerden dolayı, aynı hacim için yaşadığın etkilerin yoğunluğu, bir maddeden diğerine değişiklik gösterir. Aslında, 2 farklı ketamin molekülü vardır, biri daha halüsinojen diğeri daha anestezik etkiler yaratır.

Endüstriyel ortamda hazırlanan ve, insan üzerinde ve veteriner ortamında kullanılması için, preparatların içeriğinde 2 molekül hemen hemen eşit derecede bulunur.

Yasadışı laboratuvarlarda hazırlanan preparatlarda ise eşitlik geçerli değildir. Hatta başka pasif yardımcı maddelerle karıştırıldığını da unutmamalısın !

Genellikle keta, Ke, spesyal K,..olarak adlandırılan ketamin, farklı şekillerde bulunur :
  • Kristalin pudra (genelde beyaz olur fakat farklı renklerde de bulunur).
  • Sıvı olarak bulunduğunda, pudra haline getirmek için pişirmen gerekir.
  • Ufak düzenli granüller halinde (bilye veya çubuk) daha nadir bulunan şeklidir ve tekrar pişirmen gerekir.
Keta sniff yöntemiyle tüketilebilir ve daha nadiren, içilebilir veya enjeksiyon (özel bir şırınga ile kas içi veya damardan). Her ne tüketim yöntemi olursa olsun, maddeyi pudra halinde tüketmek tercih edilir.

Sıvı halinde aldıysan ve enjeksiyon tekniği ile tüketmeye karar verdiysen, ketamini pişirip tekrar sulandırman gerekiyor.

Diğer yönden, K[e], içilerek veya yutarak tüketildiğinde psikotrop etkilerini kaybeder (veya çok önemli hacimler tüketmek gerekir) fakat zararlarını yok etmez.

...

daha çok bilgi için bkz :

- Ketamin
- Sniff
- Madde mix

seVgiler.

free-ankara.org

Son düzenleme:
Beyler tekrar söylüyorum bunu içecekseniz yanınızda kesinkes ot bulunsun. Sakın önce bir içelim sonra gidip çözeriz demeyin. Ot olmadan çekilecek kafa değil ama otla beraber sizi hero gibi hissettirir yenilmez gibi dahi gibi hissedersiniz. Daha fazla içerseniz bu sefer dediğim k hole tribi oluşur. Gözünü kapattığında ayrı bir aleme gidersin mesela müzik dinliyorsan müziği görür gibi olursun ilginç bir madde o yüzden.
Ama en kötü yanı manik depresif yapıyor adamı manik depresif ne demek derseniz aşırı şüpheci aşırı kuşkucu aşırı güvensiz bir ruh hali.
Bir veya iki kere içtim kendimde yukarıda saydığım halleri görmeye başladıktan sonra bıraktım.

Beyler tekrar söylüyorum bunu içecekseniz yanınızda kesinkes ot bulunsun. Sakın önce bir içelim sonra gidip çözeriz demeyin. Ot olmadan çekilecek kafa değil ama otla beraber sizi hero gibi hissettirir yenilmez gibi dahi gibi hissedersiniz. Daha fazla içerseniz bu sefer dediğim k hole tribi oluşur. Gözünü kapattığında ayrı bir aleme gidersin mesela müzik dinliyorsan müziği görür gibi olursun ilginç bir madde o yüzden.
Ama en kötü yanı manik depresif yapıyor adamı manik depresif ne demek derseniz aşırı şüpheci aşırı kuşkucu aşırı güvensiz bir ruh hali.
Bir veya iki kere içtim kendimde yukarıda saydığım halleri görmeye başladıktan sonra bıraktım.
hiç bi maddeyi ilk kullanışında başka bişeyle karıştırman doğru değil kanka nasıl bi öneri bu.Ketamin adama belki ağır gelicek birde ot içmesi tehlikeli iyice tribe giricek.

UncleSativa

Yeni üye
Namı diyar at morfini. Çevresinde yakın veteriner arkadaşı olan herkes, basit bir kaynatma işlemi ile elde edebilir. Ama tavsiye etmiyorum, çok gereksiz bir illet.

free-ankara.org

Yeni üye
*Kenevir, genelde tüm dissoyatif maddelerin etkilerini güçlendirir. K[e]'nin kapalı göz görselleri, zihin tünellemesi, kafa karışıklığı, baş dönmesi ve uyuşukluk gibi bazı etkileri esrar/ot ile birleştirildiğinde daha belirgindir fakat, tribe odaklanmanı zorlaştırabilir.

İlk defa K[e] tüketenler hariç, K[e] + kenevir tüketmekte kararlıysan,.. K[e] seansından 1 saat önce, 1 veya 2 doz kenevir tüketmek ve K[e]'yi aldıktan sonra tekrar 1 doz kenevir, boğazında oluşan ilaç tadını biraz da olsa örter. Dikkat : K[e] dozajını azaltmayı unutma, etkiler karşısında çok fazla destabilize olma riskini düşürür. Dozajı, daha sonra yavaş yavaş yükseltebilirsin.

Son düzenleme:
hiç bi maddeyi ilk kullanışında başka bişeyle karıştırman doğru değil kanka nasıl bi öneri bu.Ketamin adama belki ağır gelicek birde ot içmesi tehlikeli iyice tribe giricek.
Ben ilk içişimde direk keta içtim yanımda ot yoktu burunda boğazda çok kötü bir tat bırakıyor ve kafa olarak da anestezi kafası ama arafta gibisin çok kötü bir mod.Arkadaşım ayıktı git al gel dedim aldı geldi bir dumanda düştüğüm çukurdan çıktım kafam yerine geldi. Bir iki duman ot kafanı topluyor bokunu çıkartana kadar iç vur kovaya bonga demiyorum. Duyar kasan
Her boku yanlış anlama timi iş başında

dmt25

Üye
Ben ilk içişimde direk keta içtim yanımda ot yoktu burunda boğazda çok kötü bir tat bırakıyor ve kafa olarak da anestezi kafası ama arafta gibisin çok kötü bir mod.Arkadaşım ayıktı git al gel dedim aldı geldi bir dumanda düştüğüm çukurdan çıktım kafam yerine geldi. Bir iki duman ot kafanı topluyor bokunu çıkartana kadar iç vur kovaya bonga demiyorum. Duyar kasan
ketamin dozunu arttirmalisin o zaman arafin arasinda kalmassin oyle direk girersin :D

K-hole görmüş biri olarak abartılmaması kanaatindeyim :D MDMA ile birleştirince LSDyi andıran psychedelic bir kafası oluyor. LSD ile birleştirince de LSDnin psychedelic etkilerini arttırıyor. Ufak dozlarda keyifliyken yüksek dozlarda rezil eder. Ayrıca son yıllarda bazı psikiyatri kliniklerinde depresyon tedavisinde kullanılmaya başlandı. Birkaç seansla bile yıllarca geçmeyen depresyonu büyük oranda geçirebiliyor kısa sürede

duyar timi ? Adam ilk defa bi uyuşturucu kullanıcak başka bi uyuşturucuyla kullan diye önerme yapan boşun tekisin,sende kafani topladi diye herkesde ayni boka yaricak diye bir şey yok.Tek duman cigara bile darma duman edebilir adami belki,allaha emanet iş yapıpda ne anlatıyon

duyar timi ? Adam ilk defa bi uyuşturucu kullanıcak başka bi uyuşturucuyla kullan diye önerme yapan boşun tekisin,sende kafani topladi diye herkesde ayni boka yaricak diye bir şey yok.Tek duman cigara bile darma duman edebilir adami belki,allaha emanet iş yapıpda ne anlatıyon
İlk defa uyuşturucu kullanacak ama ketamin içiyor ? ilk defa uyuşturucu kullanacak ama daha önce hiç ot içmemiş ?
Hadi bütün bunları yapmamış adam geldi tohumsuz forumda bu yorumları okuyor.
Tamam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ********* ** ** ****** ******* ****** ********* *** ********* ***** ****** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** ********** ***** ********* hahahaha***** ******* **** **
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahaha***** ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    ** ******* ****** hahahaha*******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* *** ****** ***** ******* ***** hahahaha***
    +1
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** **** * * ***** ***** * * *** *** ***** ** **
    hahahaha***** ** ********* ** ******** *****
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha** hahahaha** **** * * ***** ***** * * *** *** ***** ** **
  • Trouble39 Trouble39:
  • omaralparslan omaralparslan:
    ***** hahahaha ****** ***** ***** hahahaha ****** ***** hahahaha****
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahaha** *** **** ****
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** ** **** hahahaha* ********* ** ****** *** hahahaha** ****** ** ******** ******** *** ****** ******* ****** hahahaha** ********
    ***** hahahaha ****** ***** ***** hahahaha ****** ***** hahahahahahahaha** ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    ** ******** * ***** ****** ** ** **** ***** hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ***** ***** ***** ***** **** ***** ** **** hahahaha* ********* ** ****** *** hahahaha** ****** ** ******** ******** *** ****** ****
  • Emmy Emmy:
    ******* **
    +1
    ***** ******* ******* ****** **
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ****** ******** ** **** ** ******** * ***** ****** ** ** **** ***** hahahaha* ******
    Emmy Emmy: ******** ***** ****** ******** ** **** ** ******** * ***** ****** ** ** **** ***** hahahaha*...